Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miert van, hogy az otthon...

Miert van, hogy az otthon pattogtatott mikros popcornnak undorito szaga van, a moziknal mikor csinaljak, akkor meg isteni illat szall mindig?

Figyelt kérdés
Az ize pedig jo, csak a szagaval lehet kikergetni a vilagbol pl a sajtosenak. Van olyan bolti mikros popcorn, aminek jo illata van?

2013. dec. 8. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Talán mert a mozikban nem mikróban pattogtatják... És annak van köze a kukoricához is talán több..
2013. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, nálunk a Mogyisnak (sós) nagyon jó illata szokott lenni. Én sosem eszem, de az illatát imádom, mikor itthon csinálják. :)

(De amúgy persze kóstoltam már, és az íze is jó!)

2013. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is Mogyit veszek, vajas vagy sos valtozatot, finom illatuk van:).

Szerintem a sajtos kivetel lehet. A sajtos chipsek sem a legjobbak illat teren.:)

2013. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Mogyi-félét szoktam vásárolni, annak isteni az illata. Más fajtát nem próbáltam. :\
2013. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, kiprobalom akkor azt!
2013. dec. 9. 13:00
 6/7 anonim válasza:
Én nemrég álltam át a teljes mértékben házilag készített pattogatott kukoricára. Szerencsére van lehetőségem pattogatni való kukoricát termeszteni, így adott minden. Kiszárítom a csöveket, lemorzsolom, fazékban megolvasztok egy kis margarint vagy vajat, beleszórok egy fél csésze kikoricát, lefedem üvegfedővel és csak rázogatni kell a láng felett. Mikor kipattogott megsózom, és kész. Isteni illata van, nem beszélve az ízéről. Biztosan lehet kapni boltban ilyen nagyobb kiszerelésű szárított pattogatni való kukoricát, ajánlom mindenkinek!
2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a moziban a jó szagot spray-ből fújják ki. Vannak direkt ilyen szintetikus illatok. A pékségek is használnak ilyet.
2014. jan. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!