Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti is szoktatok tyúktojást...

Ti is szoktatok tyúktojást lefagyasztani ha véletlen sok összejön?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is lefagyasztjuk kis adagokban ha nem tudjuk eladni-felhasználni. Egyébként mosatlanul tényleg tovàbb eltartható fagyasztás nélkül is. Amit fagyasztunk azt általában sütikbe szoktuk elhasználni. Biztos jó tükörtojásnak is csak nem állok neki kiolvasztani ha épp azt akarok enni
2020. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ma 17:13-as: ha jól értem, az egész tojásokat ke´rdezed. A gond az, hogy ha összefagytak, akkor nem feltétlen látod, hány sárgája van benne. Szóval megéri ráírni.
2020. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Annyit veszünk, amit elkészítünk és megeszünk frissen (értsd: amíg eláll a tojás simán a hűtőben).

A tojás az egyik legsokoldalúbban használható alapanyag, ha nagyon közeleg a lejárat, nagyon könnyű elsütni valamibe. :)

2020. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Én régebben kamionnal jártam oroszba, télen a kőkeménnyé fagyott tojást úgy hámoztam késsel a rántottához, mint egy almát! :)
2020. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!