Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jól sejtem, hogy aki joghurtot...

Jól sejtem, hogy aki joghurtot eszik (már amennyire ezt szilárd értelembe vett élelmiszernek tekintjük), az gyak. Kétpofára tömi magába a BAKTÉRIUMOKAT?

Figyelt kérdés

Tehát a joghurtal baktériumokat eszik fel hatalmas koncentrációban?


Mert ez így egyáltalán nem hangzik túl fényesen!! =/


2020. márc. 5. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szedek probiotikumot minden nap. Tele van bacikkal.
2020. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11, HAGY MÁR ABBA a feltételezgetést! Paraszt dolog!


NEM, nem pontozgattam. Nem szoktam pontozni, like-olni meg még mittudomén, zöld- meg piroskezezgetni....

Hülyeségnek tartom!


De azt meg ezenfelül paraszt dolognak is, hogy látnok próbálsz lenni. Nem, sajnálom, nem jött be! Nem pontozgatok.

Na erre mit mondasz?!


Ha meg hülyeségnek tartod, amit a baktériumokról gondoltam, akkor azt írd, érvelj, cáfolj, s úgy simán lehet, hogy elfogadom és módosítok a látásmódomon.

NE egyből a moderátorokhoz rohanjál, mint kisgyerek anyucihoz, hogy letiltass. Gyakorlatilag azért, mert valamit rosszul gondoltam.

2020. márc. 8. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírta mindenki hogy a szervezeted amúgyis telivan baktériumokkal amik hasznosak..de te nem érted ezt meg, csak parasztozol mert csak provokációval éred el hogy foglalkozzanak veled. De nagyon buta vagy, ha még mindig nem esett le hogy meg lett válaszolva a kérdésed, és te látnok vagy hogy tudod hogy én jelentettelek be? Szánalmas vagy
2020. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na most meg a Te kommented tűnt el! o.O


MI AZ ISTEN VAN ITT?!! KI SZÓRAKOZIK VELEM!


Na.... áhh... mindegy. Nem követem én ezt, elegem van.

Legyen mindenkinek igaza, én voltam a hülye.


Amúgy meg, azért nehéz belátnom, hogy gyak. baktériumokból állunk össze, mert nálunk 8 évig vagy arról szólt a biológia óra, hogy kocsányos vagy kocsánytalan tölgy, vagy hogy a baktériumok ilyen amorf, zöld, undorító slejm szerű kártevők mikroszkopikus méretben, amik sejtszinten szétbarmolják az egész szervezetet, az izomzattól kezdve az egyéb szövetekig.


Minden jót, PEACE! (V)

2020. márc. 9. 00:57
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ne hisztizz senki sincs ellened, én biztos nem. nyugi van, nincs abban semmi hogy ezt megkérdezted, nyugodtan kérdezz ne torodj a bunkokkal.
2020. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!