Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milka csoki? Ennyire túlcukroz...

Justordinaryboy kérdése:

Milka csoki? Ennyire túlcukrozzák vagy más okozza?

Figyelt kérdés
Csak nekem, vagy vannak mások is akiknek marja a torkát a Milka, illetve az ínyem/fogam is tud fájni tőle. Ritkán kerül elém, de mindig megbánom miután megettem belőle egy sort. Jelzem, a szájhigiénia és fogak teljes rendben.

2020. aug. 21. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Elég egyértelmű, túlcukrozzák. Több a cukor benne mint a kakaó!
2020. aug. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Rohadtúl túlcukrozzák, nem is szeretem.
2020. aug. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
De az egész hazai csoki xar a leghanyagabb minőség. Izre állagra. Próbálj ki egy ukrán, német, vagy orosz csokit. Ég és föld.
2020. aug. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Pontosan az itthoni csokik vacakok én román milkát szoktam venni az jobb mint az itthoni
2020. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Milka Németországba is vacak ,egyél Lindt csokit azok finomak,igaz Magyarországon drágák .
2020. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magamnak nem szoktam venni, ha hazajövök, akkor szoktam enni belőle, a gyerekkori nosztalgia erősen dolgozik. :) Ezek a csokik, mint a Kinder is egy felnőtt ízlésének, legalábbis az enyémnek sajnos már nem annyira kellemesek, mint régen. :D
2020. aug. 21. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Kinder csoki legyen az nyuszi/tojás vagy akármilyen formában lévő viszonylag jó íze van mindig. Hamarabb megeszem azt mint a milkát :D De ami tényleg rossz lett az a Tibi csoki, szó szerint ehetetlen.
2020. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!