Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vásárlásnál szempont nektek,ho...

Vásárlásnál szempont nektek,hogy állati erőszaktól mentes, vegán, PO (pálmaolajmentes),adalékanyagoktól mentes,szabadtartású, vegyszermentes legyen az élelmiszer ? Ha nem, miért nem ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 07:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt veszem amit épp megkívánok. Alapból nem szoktam ezzel foglalkozni.
2020. okt. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

Igyekszem, de nem élek sok pénzből, szóval nem mindenhol van rá opció.


Erőszakmemtes élelmiszer relatív, van ahol konkrétan lehetelen 100% békésen tartani valamit.

A csirke pl egy kibąszott erőszakos állat, kb mint a filmekben a cápa megy a vérszagra, ha az egyik lesérül, a másik 30 simán szétkapja 😏

Az erőszakmentes logónak pl samponnál, sminknél van értelme.


De pl házi tartást, kis gazdálkodókat támogatom.


Ruhát viszont kifejezetten természetes anyagból veszek, mert a mikro műanyag ami pl az akril pulcsik mellékterméke sokkal rosszabb mint a birkanyírás.

És egy bőr cipő tovább bírja mint a műanyag, szóval ha lehet, inkább emellett döntök.

2020. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Elég arra figyelnem, hogy glutén és laktóz ne legyen benne (allergia).


Ha valaki ennyire mindenmentesen akar ètkezni, éljen farmon.

2020. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

Van ezek közül néhány szempontom, igen.

Azt még sosem néztem meg, pálmaolaj van-e az élelmiszerben, mert szerintem még sose ettem olyasmit, aminél ennek a lehetősége felmerülne.

2020. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
14, ez komoly ? Csak mert szinte minden 2. termékben van pármaolaj. Miket szoktál enni,venni ?
2020. nov. 2. 21:00
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
15: Zöldséget, tejterméket, gyümölcslevet, édesítőtablettát, kenyérfélét, csirkehúst, kaszinótojást, csemegeuborkát, majonézt.
2020. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
15: Gyöngyhagymát, konzervbabot, rétest, kólát.
2020. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
Mi gyártjuk Mo-n szinte az összes márkájú majonézt (kivéve globus, henz), nem használunk egyáltalán pálmaolajat,most fogunk bizonyos termékeknel a napraforgóolajról a repcére
2020. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
15: Olajos magvakat, szotyit például.
2020. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
15: Rákerestem a pálmaolajra, de hiába olvasom, nem jövök rá, milyen ételben van.
2020. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!