Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem undorodsz a lefagyasztott...

Nem undorodsz a lefagyasztott kajától?

Figyelt kérdés
Nem a készen kapható mirelit kajára gondokok, meg fagyasztott zöldségekre, és társaira, hanem arra, amit otthon főzöl, megmarad, és lefagyasztod. Az a bajom vele, fogalmam sincs meddig áll el, amit beteszek, és ettől eltekintve is olyan undi maradéknak érzem. Nem is szoktam fagyasztani, csak ha nagyon muszáj.

2021. febr. 7. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Én soha nem fagyasztok le semmit,ha marad kiadom a kutyának,hűtőbe sem rakok el semmit,nem eszek "másnapos" kaját,boltból meg eleve nem ennék meg semmi ilyet,személyes vélemény,igény.Férfi vagyok,egyedül élek,minden nap főzök,csak friss ételt eszek meg.
2021. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10

egyet értek veled!


11

na te nálam is extrémebb vagy 😃

2021. febr. 7. 14:41
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha lány vagy akkor gyere hozzám feleségül :)
2021. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Elkéstél😃
2021. febr. 7. 14:46
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
óóó pedig már láttam magunkat ahogy dobáljuk ki anyám lefagyasztott kajáit, virágot ültetünk ,bringázgatunk :(
2021. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
szerelmes lettem beléd
2021. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kívánok neked egy ilyen kapcsolatot akkor! 👍
2021. febr. 7. 14:51
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
De, szerintem is undi. Csak húsleveslét szoktam fagyasztani már, mert azzal öntöm fel az ételeket, direkt lefőzök 10 litert, aztán dobozokban elteszem. Valószínűleg, ha nem én olvasztanám fel az ételt, nem lenne bajom vele amúgy, csak amikor látom, hogy kilóg pl. egy cafat hús a zsíros jégtömbből, aztán egymáson legördülnek a pörkölthúsok pl., az igen kiábrándító. Nem tudom, miért. Akkor inkább eszem egy hétig ugyanazt, ha túl sokat főztem.
2021. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, mindezt a lejárati idő miatt? Akkor most kapaszkodj meg: a bolti mirelit sem változik méreggé a lejárati dátum másnapján. A lejárati idő csak annyit jelent, hogy a gyártó addig a pontig hajlandó garantálni, hogy az általa elvárt élvezhetőségi szinten marad a termék.


Egy hónapos lencsétől félni meg vicc. Évekig elállhat a fagyasztóban. Nézz meg egy lencsefőzelék-konzervet, 5 éves lejárati időt fogsz rajta találni, mindezt szobahőmérsékleten. Akkor lefagyasztva szerinted mi baja lenne?

2021. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19%

19

A konzervek tele vannak nyomva tartósítószerrel légmentesen le vannak zárva stb. A fagyasztóba rakott kaja nem áll el évekig. Ezt mindenki tudja plusz abban már elkezdtek szaporodni a baktériumok és ha arra jön pár áramszünet amikor fel tud engedni vagy épp le kell engedni a fagyót akkor az szépen folyamatosan romlik meg. Egy hét nem a világ persze de az ilyen cuccokat nem azonnal fagyaszják nálatok sem gondolom. Hűtőbe sem szabad berakni melegen. Tehát ott áll és szaparodik benne a cuccos. Aztán hiába melegítedbizonyos baktériumoknam meg az erjedésnek az nem oszt nem szoroz.

2021. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!