Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olyan app ami számolja a...

Van olyan app ami számolja a kalóriákat?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy olyan app legyen, ami nem csak Google playen van fent, mivel ezeket nem támogatja a telefonom.

Ha van külön edzésterve ennek az appnak az csak még jobb.


Eddig sosem foglalkoztam ezekkel, de szeretnék kicsit összeszedettebben kinézni, mert a karantén alatt sajnos még annyit sem mozgok, mint eddig.

Bármilyen tanácsra / ötletre vevő vagyok.

Előre is köszi! :D



2021. márc. 16. 10:45
 1/8 anonim válasza:
95%
Yazio
2021. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kuronomakatako válasza:
83%
Nekem iphone-m van és a yazio elég jó :) számolja a szénhidrátot, fehérjét, zsírt, és fogytam vele eddig 18 kgt.
2021. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, köszönöm az ötletet, viszont rengeteg minden zárolva van rajta, és ha nem fizetsz nem nyílik meg. Első sorban jobban örülnék egy ingyenes verziónak, aztán ha belerázódtam vagy látom értelmét nem kizárt, hogy befizetek rá.
2021. márc. 16. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos! :D
2021. márc. 16. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Yaziot használom, én előfizettem rá, mert 3000 forint egy évre szerintem abszolút nem sok, és így tudok hozzáadni saját recepteket, meg az applikáció receptjeit és láthatom.
2021. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En a Lose it! nevu alkalmazast hasznalom. Ennek is van fizetos resze, de szerintem siman hasznalhato ingyenesen is. Etkezeseket, recepteket, edzeseket tudsz benne rogziteni, nekem teljesen megfelel igy. :)
2021. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget! :D
2021. márc. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!