Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretnek munkahelyre vinni...

Szeretnek munkahelyre vinni kajat, de olyat, ami elall szobahomersekleten, miket tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

Egeszsegesebben szeretnek etkezni hetkoznap is, eddig altalaban az automatabol vettem 7dayst, csokikat, es ezeket ettem napkozben, de jo lenne valami, ami tenyleg ad is energiat, de nem telit el, nem foetelekre gondoltam, csak amit gyorsan par perc alatt elnyammogok :D Itthon szoktam rendes etelt enni, munkaban nem szeretek, mert ha eltelit utana nem tudok koncentralni.

Gondoltam ra, hogy sutok ki sajat zabszeleteket, banannal, feherjeporral stb, ez jobb, mint a Milka Waffelini :D De kellenenek meg hasonlo otletek.


2021. jún. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szárazkolbász az eláll délig simán, jóféle kenyér, TV paprika.
2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Tesztasalata, friss zöldségekkel, olivabogyoval kis dobozban elkeszited és kész 😊
2021. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Es az nem romlik meg igy nyaron? Ok, van huto a melohelyen, de nem szoktam felmenni az etkezobe, az emeleten van, tomeg van stb, egyszerubb, ha nalam van a kaja, aztan csak felkapom es kiulok vele az udvarra :D Tesztasalatahoz altalaban valami joghurtos alapu szosz megy, bar el tudom kepzelni siman olivaolajjal, fuszeresen is.
2021. jún. 5. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Szendvics. Tojással, zöldségekkel. Csir/pulykamell sonka vagy valamilyen halfelvágott


Halkonzerv is lehet pl tonhal.


Pékterméknek meg valamilyen TK, graham féle

2021. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Azt megteheted, hogy pélául a salátára nem öntöd rá a joghurtot, csak közvetlen fogyasztás előtt. Nekem még sose volt, hogy a reggel hűtőből kivett étel megromlott volna. Vittem már krumplipürét, párolt zöldséget mindenféle hússal, főzelékeket, túrós tészát (de az beitta a tejfölt, külön vidd) stb. Összevágott nyers zöldsalátában a paradicsom mondjuk fura lett, de bajom nem lett tőle. Ha biztosra akarsz menni, akkor beteszel otthon a fagyasztóba 1-2 félliteres palackot vízzel töltve, az az egész táskád hidegen tartja a kajáddal együtt, és bónuszként hideg vizet is ihatsz mellé.
2021. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szendvics, péksütemény. Ezek simán elállnak szobahőmérsékleten délig. :)
2021. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!