Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A darálthúsban légylárvák...

A darálthúsban légylárvák voltak, vissza lehet vinni a boltba?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 13:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt vettem a nullás hűtőben volt, ma bontottam ki. ( Frissen darált, zacskóban volt)
2020. ápr. 30. 13:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod bizonyítani, hogy megfelelően kezelted 2 napig. Az ilyesmit azonnal kell visszavinni.

De egy próbát megér.

2020. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Mit értesz a lárva alatt? Az több nap alatt fejlődik ki. Mert azokat a kókuszreszelék szerű izéket (petéket) kb. 10 perc alatt oda tudják ám rakni. Ugyanis én ma pont így jártam. Kibontottam a darált húst, majd akadt egy 10 perces dolgom, és mire vissza mentem, a légy ott pihent a húson, és már ott voltak a "kókuszreszelékek" Azt a részt kidobtam, de azért nem kell a húst eldobni.
2020. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3. voltam. Tehát tuti nem hagytad ott a húst egy percre sem? Már így bontottad ki?
2020. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te vettél tegnap kutyahúsból készült virslit is? :-D
2020. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen így bontottam ki. Ok pillanat alatt lerakja a légy, de nem 1 másodperc alatt lesznek rizsszem méretűek...
2020. ápr. 30. 14:44
 7/16 A kérdező kommentje:
2-es, lehet akkor még olyan picik voltak hogy észre sem vettem volna, még hogy azonnal visszavinni...
2020. ápr. 30. 14:47
 8/16 A kérdező kommentje:
Felül bontottam ki és a zacskó alján vannak. Nem tudom ez bizonyít e valamit.
2020. ápr. 30. 14:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Szerintem ezt már bachatod.

Sajna valószínű hogy ha vissza viszed a húst blokkal stb a boltba akkor megmondják hogy kitudja hogyan tároltad és hogy a te hibád. Sok nap telt el tényleg nem tudhatják ki hogyan tárolja,hiába elmondod hogy fagyasztva volt.

Mi a múlthéten jártunk úgy hogy hazahoztuk a darálthúst és elkezdtük megfőzni aztán tiszta hugyszaga volt! Valószínűleg kandisznó volt és azért. Főve vittük vissza hogy szagolják meg, a főnök mondta hogy ők olyan húst nem árulnak, de megvolt a blokk illetve a zacskója melyeken szerepel az időpont és a bolt címe. Nem tudott megmukkanni sem. Visszakaptuk a pénzt.

De kb. egy órára rá már visszavittük.

Ha 3 nap telt volna el akkor tuti kihajít a hussal együtt.

2020. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy előtted darálták le? Akkor csak azután kerülhetett bele, hogy te elhoztad a boltból, így szerintem nem veszik vissza.
2020. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!