Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Viszonylag olcsó és egészséges...

Viszonylag olcsó és egészséges alapanyagok, mik azok? pl csirke, tojás

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
a csirke minden csak nem olcsó.. tojás se mondható igazán annak. Persze ha 1-2 db-ot veszel, akkor igen, de mostanában minden megdrágult. Mondjuk pénztárca függő, hogy kinek mi az olcsó, de sajnos ahogy én észrevettem, pont hogy az egészséges ételek a drágábbak..
2021. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Lencse, krumpli, csicseriborsó, száraz bab, rizs, meg még egy csomó zöldség.
2021. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Olcso? :) Lopj kukoricat! :)))
2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Máj

Csirke

Hüvelyesek

Zabpehely

Tojás

Mirelit zöldség

Rizs

2021. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. júl. 14. 07:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából semmi nem olcsó. Jól kell tudni főzni variálni változatos ételeket készíteni. Lehetőleg nem feldolgozott élelmiszereket. Ha van kerted egy kis darabon ültetni. Én pl nem sokat de ültettem 3 bokor cukkinit, folyamatosan terem szinte naponta terem, és sokáig. amilyen igénytelen, még egy ládában is termesztheted erkélyen. Mellé egy zsákot tele földel, és oldalról krumplikat nyomsz bele, azok is teremnek, már ha nincs kert. Lehet mellé törökparadicsomot apró szeműt egy cserépben is elvan. Tehát olcsó, szinte ingyen van, és egészséges, semmi permet semmi műtrágya, élő élelmiszer ettől lesz egészséges. Futóbab akár egész erkélyt be lehet futtatni, még szép is. Ha van kert akkor mehet még a sütőtök, patiszon, uborka, Igénytelenek, és egész nyáron teremnek.
2021. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos még erkelyunk sincs. A konyhában még a fűszernövények sem maradnak meg :(
2021. júl. 15. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy erkély is elég lenne, így kénytelen vagy megvenni, olcsónak meg semmi nem az már sajnos. Nincs más figyelni kell az akciókat, és úgy venni. Egészséges minden fel nem dolgozott élelmiszer.
2021. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!