Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olcsó, sokáig elálló kaják?

Olcsó, sokáig elálló kaják?

Figyelt kérdés
10.-én kapok fizetést, és addig (2hét) van 20ezrem. Hogyan húzzam ki fizetésig? Milyen kajákat vegyek? (A főzés off mert nincs rá időm)

2021. júl. 26. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Zacskós leves/ zacskós spagetti pl, amibe csak a csapból engedett forróvíz is elég.
2021. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél olcsó, csak melegíteni kell hamburgert a Tescoba vagy a Pennybe.
2021. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincsen nálunk Tesco csak Penny. De ott amiről beszélsz a hambi 800ft 2db és ráadásul moslék íze is van a húsának. Konzerves kaját szoktam venni, de munkába milyen már az ha viszem a babgulyásom kolbival nagy konzervekbe meg minden. Otthon még úgy ahogy el is megy, mert csak én látom milyen kaja is a konzerves, de közösségben nem.

A párizsi max 3 napig áll el a hűtőben, a virslitől már hányingerem van, a zacsis levest ki fogom próbálni de azzal az a baj hogy nem annyira laktató számomra. :/ Nem vagyok nagy darab, 66kg, de akkoris.

2021. júl. 26. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Fizess be barmelyik etterem menujebe ... szinte minden etteremben van ilyen kaja is es nem csak az etlapon szereplo kajat lehet enni. Ra kell kerdezni.
2021. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Konzervet otthon átrakod saját dobozba és azt viszed melóba. De nem akarom elhinni, hogy nincs időd főzni.
2021. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
86%

Vannak konzerves kaják,egész jók

Öntsd bele egy befőttes üvegbe,tanárom is mindig azt csinálta,rakott káposzta/karfiol,paradicsomos gombóc amiket szeretek.

De vannak éttermek ahol 1000forint az ebéd,és ki is viszik ha van ilyen lehetőséged próbáld meg.

2021. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5#

Főzni azért nincsen időm mert reggel 3 45kor indulok dolozni, és este jó ha 6ra hazaérek...

És ahhoz hogy valamennyire kipihenten keljek fel, 8-fél9 körül le kell feküdnöm aludni.

Most hazaérek, elmegyek boltba, lefürdök, eszek, ottvan hogy 7óra- fél8.

Utána abba az 1 órába nem sokmindent tudok csinálni, de hadd ne a házimunkával kelljen már foglalkoznom. Ezért mondtam hogy nincs rá időm.

6# Ezzel is minden rendben van, és köszi a válaszod, de ha hétköznap kiadok 1000 forintot csak ebédre, akkor az fizuig -10k mert 2*5 munkanap. töltöm a cigit, így 2 csomag dohi simán kell még addig, ami -5k. De a hétközbeni és hétvégi NEM ebédre is kell valaminek jutnia :/ Aztán 2 hétig 5k nemhiszem hogy elég napközbenre. Tudom tudom, hanyagolnom kellene a cigit. Csak aki napi szinten elszív 10-13 szál cigit annak nehéz. És még ígyis spórolok mindig a dohin. + azért is töltöm

2021. júl. 26. 12:48
 8/8 anonim válasza:

Próbáld ki az E-cigit,sokkal jobb,800ft egy liquid.

Dohányboltba csak nikotin mentes van,de online lehet venni nikotinost is.

2021. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!