Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ezek a paradicsomok alkalmasak...

Ezek a paradicsomok alkalmasak e bármilyen formában is emberi fogyasztásra (és ha igen milyen formában)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Sajnos elhanyagoltam, ez lett belőle.....(pedig foglalkoztam vele sokat is.... Egy darabig..

Aztán már nem került rá idő)


2022. szept. 28. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Megmosod, a fekete részeket kivágod.

Onnan meg lehet befozni paradicsomlenek vagy suritett paradicsomnak, megenni nyersen, vagy barmit amit szoktal paradicsombol

A helyedben befoznem egy paradicsomle es suritett paradicsom kozotti allagra, kis natrium benzoat hogy biztos ne rohadjon, steril uvegekbe kiteszed, dunsztolod. És lesz telen paradicsomleves vagy bolognai stb

2022. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy szerintem az egyik legfinomabb fajta paradicsom, én enni nagyon szeretem. Ilyeneket amúgy simán kivisznek a termelők a piacra, és olcsóbban eladják :D Ahogy az első írja, vágd ki a részt, ami fekete, a többi meg nyugodtan fogyasztható.
2022. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2022. szept. 28. 14:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja..... És van ám még több is csak ezeket össze kellett szednem mert lepotyogtak... Legalább még egyszer ennyi van még :)
2022. szept. 28. 15:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes befőzést!
2022. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi köszi!!

Egyszer már főztem be hat üveggel valamikor egy hónapja körülbelül

Belőlük kettőből főzött a barátnőd finom töltött káposztát vagy hogy hívják töltött paprikát de paprika nem volt csak húsgombócok...

Fincsi volt :)

2022. szept. 28. 16:12
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs most látom csak mit írt ez a szemérmetlen szégyentelen telefon

Természetesen nem a te barátnőd főzte hanem az enyém

2022. szept. 28. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam írni amit a 2-es, hogy ez a létező legfinomabb, finom édes, igazi paradicsom. Sajnos a nevét nem tudom.🙁

Amik még a bokron vannak és zölden maradnak, mert már nem tudnak beérni, az sem szemét. Tökéletes savanyúságnak, vagy eszméletlenül finom, egzotikus ízű paradicsomlekvárt lehet belőle főzni, amiről meg nem mondanád, hogy paradicsomból van.

2022. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!!
2022. szept. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!