Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet valahol lejárt szavatoss...

Lehet valahol lejárt szavatosságú, vagy ahhoz közeli élelmiszereket vásárolni jóval olcsóbban?

Figyelt kérdés
Szárazáru érdekelne elsősorban, ami simán fogyasztható, lencse, bab, sárgaborsó, ilyesmik.

2023. jan. 15. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Lejárt szavatosságú élelmiszert egyik üzlet sem árulhat, ha megteszi milliós büntetésnek néz elébe.
2023. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Közeli lejárati idejű élelmiszereket minden üzletben...Ahol van,külön pult vagy plcrészre rakják.
2023. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lejártat biztos, hogy nem azt keményen büntetik. Lejárathoz közelieket meg minden boltban szoktam látni akciós, ár csökkentett termékek között, de ilyen lencse, bab stb... ilyeneket nem hiszem, hogy fogsz találni bárhol is, mert nagyon sokáig jók, és mire lejárna már rég megvették.
2023. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lejárat közelit le szokták akciózni, és az auchanba pl egy narancssárga cimkét raknak rá. De kiszámíthatatlan, hogy mikor rakják rá ezeket a címkéket. Szerencse kérdése csak. Bár nem minden ilyen értékcsökkent árut érdemes megvenni, mert a zöldségeknél akad sok olyan ami rossz, ütődött, romlott. Én karácsonykor vettem egy csomó 50%-al leértékelt húst, amik még jók voltak, de lejárati időhöz közel voltak.
2023. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Dolgozz boltban, és hozd haza a megsemmisítendő lejárt cuccokat. Probléma megoldva.
2023. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a könnyen romlandókat szokták értékcsökkenteni. A szárazárúk meg akár 1 évig is elállnak.
2023. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A fenéket, inkább jövő hónaptól dupla ennyit keresek és meg lesz oldva.
2023. jan. 15. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
:)
2023. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Dolgoztam olyan boltban, ahol a teljesen lejárt ételeket összegyűjtötték mindig állatmenhelynek.
2023. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Van egy applikáció, a neve Munch vagy valami ilyesmi és mindig fen van rajta aktuálisan hol található a közeledben bolt, ahol közeli lejáratú vagy sérültebb zöldség-gyümölcs-más kapható.
2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!