Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jóváhagyta az Európai Bizottsá...

Jóváhagyta az Európai Bizottság: jöhet a lisztkukac és a darált tücsök az élelmiszerekbe. Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Forras: [link]
2023. jan. 23. 12:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

" komolyan senkit se haborit fel ez az egesz,csak engem?"

Ezek szerint csak téged! Eddig is volt egy csomó hasonló dolog - pl a legtöbb piros élelmiszert (joghurt, sütemények, stb) bíbortetüvel szinezik, csak ezek szerint erröl eddig nem tudtál.

2023. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hat nem..
2023. jan. 23. 14:28
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
Mivel senki nem kényszerít beléd semmiféle ételt nem nagyon értjük a problémádat.
2023. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Vagy a fidesz gyűlésen más a vélemény?
2023. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem vagyok fideszes, tavolrol sem..phh..
2023. jan. 23. 14:35
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem akartalak "megvádolni" semmivel de eddig csak fideszesek

riogatásával találkoztam e témával kapcsolatban.

2023. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól elkészitve tipp-topp.
2023. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem szörnyű,eddig nem tudtam erről.Főleg a kukac...fúj!(komolyan gondolom)
2023. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem kulonosebben erdekel a magyar politika, foleg miota nem is ott elek. Ez egy EU dontes,nem csak MO ra jellemzo majd.
2023. jan. 23. 15:29
 20/33 anonim ***** válasza:
26%

Kinyitottak egy ajtót. Nagyon hangzatos környezetvédelmi, klímavédelmi szempontokról beszélnek a Bizottságban, miközben a profit maximalizálása a cél. Olcsóbb a tücsök, mint a hús, a valóságban mindössze erről szól a dolog.

Nekem ez egyáltalán nem tetszik, mert ismerve a pénzéhes gyártók és kereskedők hozzáállását, amibe csak lehet, bele fogják keverni a rovarokat. Ezentúl - pár év múlva -, ha csirkemell falatokat, vagy halrudakat veszel, nagy valószínűséggel lisztkukaccal feljavított terméket fogsz kapni. Persze a kifejezetten jómódúak választhatnak, ehetik a drága, bio gazdaságban termelt friss csirkemellet, de a csóróknak, az egyszerű munkásoknak szépen lenyomják a torkukon, hogy a fenntarthatóság és a túlnépesedés jegyében örüljenek a tücskös virslinek. (És persze lehetőleg gyereket se vállaljanak, mert túl sokan vagyunk.)

Ahogy nézem a kommenteket, ennek a többség még örül is 😂

2023. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!