Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jóváhagyta az Európai Bizottsá...

Jóváhagyta az Európai Bizottság: jöhet a lisztkukac és a darált tücsök az élelmiszerekbe. Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Forras: [link]
2023. jan. 23. 12:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%
Egy újabb érv a vegetáriánusság MELLETT
2023. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
engem felismerhető formában nem vinne rá a lélek csak az éhhalál szélén hogy ilyen rovarokat egyek, de kövezzetek meg, ha por formában kerülne valamibe nem zavarna jobban mint egy szója vagy bármilyen hozzákutyult ismeretlen adalék. mondjuk a kukac talán nem, de tücsök, szöcske vállalhatóbb. de inkább ami a baj ezekben hogy mindenképp van egy mellékízük akárhogy van fűszerezve iylen ropogtatnivaló formában is, tuti kiérződne a porukból is egy párizsiben virsliben stb.
2023. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
24%
Az eddigi kommentek összefoglalva: ha az Európai Bizottság megszavazta, hogy ezentúl együnk tücsköt-bogarat, akkor ez egy fantatasztikus előrelépés az emberiség történetében, mert mi mindig is erre vágytunk. Vastaps 👏👏
2023. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

#23 ha ezt olvasod ki, akkor nagy problémáid vannak a szövegértéssel. Aki nem fújolt ellen, az azzal érvelt, hogy senkinek nem nyomják le erőszakkal a torkán, ahogy semmi mást sem. Csak nem tiltják a forgalmazását.

Más országokban pl USA a sertés tüdő nem alkalmas a jog szerint emberi fogyasztásra. Ha ők ezt megváltoztatják, akkor aljas magyarok szintjére süllyednek le? Vagy csak egy értelmetlen tiltás szűnik meg?

2023. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
44%
#24, a kérdés így szólt " Ti mit gondoltok errol?" Mégis, aki annak a véleményének adott hangot, hogy ennek nem örül, az azonnal le lett pontozva. Ezt mégis mivel magyarázod? Az a válasz nem hasznos? Nem a kérdésre válaszolt, vagy miért nem hasznos? Aki nem ért veletek valamiben egyet, annak a véleménye nem hasznos? Miért?
2023. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%
Én továbbra is normális húst fogok enni, mint egy normális ember.
2023. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, miért volt tilos eddig. Ha valaki ilyet akar enni, miért ne tehetné??
2023. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
72%

#27 elelmiszerbiztonsag az oka.


Amig nincs jovahagyott, az EU normaknak is megfelelo, a fertozeseket, mergezeseket stb. kizaro tenyesztesi technologia, ellenorzesi rendszer, tesztek esatobbi esatobbi, addig nem engedelyezik. Tunhet mindez burokratikusnak meg tulbonyolitottnak, cserebe ha elmesz egy masik EU-s orszagba, akkor nem kell attol tartanod hogy napokig fosol, belferget vagy mas parazitat szedsz ossze egy utcan vasarolt hotdogtol. Del-Azsiaban, Indiaban az a meglepo, ha nem igy tortenik.

2023. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Azota nem eszek fustolt salmon-t ,hogy tudom vnnak benne pici kukacok amik tulelik a fustolest.
2023. jan. 25. 16:10
 30/33 anonim ***** válasza:
87%

#28

Tudom, erre gondoltam. Rég kellett volna ennek egy keretrendszer.

2023. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!