Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen hűtőben tárolható...

Norbertss kérdése:

Milyen hűtőben tárolható dobozt ajánlanátok, ami frissen tartja a sajtokat, gyümölcsöket?

Figyelt kérdés

Volt régebbenegy Tupperware (nem tudom,h igy kell-e irni) dobozom, ami drága volt, mégis peneszedett és keményedett benne a trappista sajt 4 nap után.

Nektek mi vált be? Mit vegyek, ami úgy zár, hogy mind a paradicsomot, mind a sajtokat (külön tárolva persze) frissen tartja jópár napig ?



#élelmiszer tárolása
ápr. 6. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A zöldséget és gyümölcsöt legjobb lukas alju fedeletlen dobozban tarolni a retegek kozt papirtorlobel hlgy felszivja a nedvesseget es ne peneszedjen

Sajtra meg teegyelnszoroaan folpackot

ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Sajtnak tényleg jobb egy folpack.Zödséget még a hűtő alsó műanyag rekeszében tartom.Készételt viszont jobb szeretem dobozban mint edényben.Egyégybként nem a doboz minőségén múlik hogy penészedik-e valami hanem a hűtő páratartalmán.
ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tupperware éléstár

Kb 10 éve vannak meg nekem és a szüleimnek is, de még semmi nem penészedett meg bennük. Ez nem zárt doboz, hanem a tetején van egy szellőztető membrán


[link]

ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!