Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki mennyit költ élelmiszerre...

Ki mennyit költ élelmiszerre 1 hónapban?

Figyelt kérdés
Mi az amim tudtok spórolni?
ápr. 11. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
sokat, nem spórolok, nem vagyok rászorulva
ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összeg nem releváns, mert nem Magyarország.

Sokat lehet spórol menu tervezessel és listáról való vasarlassal

ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta kb 3 ezret, havonta 80-100 ezer között. Ebben benne van az, hogy néha kebvesebbet, néha többet költök. Többnyire főzök, de nasikat, kávét, üdítőket is veszek néha. Szeretek jókat enni, szeretem a húsokat is, szóval nem sárga bab főzeléken és hasonlókon élek. Lehetne ezen spórolni valamennyit, de nem ezen múlik, hogy lesz-e pl lakásom. Mert az kb esélytelen, szóval a finom ételeket nem vonom meg magamtól.
ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten 6-7 ezer.
ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten 20-35 között, kaján nem nagyon szoktam spòrolni, inkább az akciòkat szoktam nézni.
ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, havi kb.70-80 ezer Ft-ot. Nem vagyok nagy étkű, keveset, de jó minőségű élelmiszereket fogyasztok.
ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az évszaktól a hőfokoktól is függ, melegben nyaron ikabb lédús dolgok , alig eszek és kevesebb főtt dült nincs igényem hőpótlásra . De télen többet zsírosabbat olajosat teát is ami szintén serkenti az emésztést .
ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

90-100

Akciokkor tobbet veszek e sbetarazok, fagyasztok

ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most sokat, vásárolnak helyettem.
ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Télen szinte csak én vásároltam, akkor 80 ezret költöttünk fejenként. Most, hogy kitavaszodott, anyám jár el leginkább (mondjuk kell is, hogy kimozduljon), így kb. 110 fejenként.
ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!