Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki mennyit költ élelmiszerre...

Ki mennyit költ élelmiszerre 1 hónapban?

Figyelt kérdés
Mi az amim tudtok spórolni?
ápr. 11. 15:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es igen nálunk is minimum 100-ra kijön fejenként. Mi veszünk rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, húst, rizst, túrót, teljes kiörlésű kenyeret, tojást, csirkemellsonkát, sajtokat stb nekünk simán összejön, igaz mi törekszünk a fehérjedús táplálkozásra. Ezért is csodálkozom mikor másoknak 2 vagy akár több főre együtt kijön 100 alatt, hogy ezt hogy csinálják, bár nyilván nem mindegy milyen a táplálkozási szokásaik vannak és milyen élelmiszereket vesznek. Sajnos nagyon drága lett a kaja. Régen 30 ezer Forintból vettem annyi mindent vásároltam, hogy tele volt a bevásárlókcsi, most meg 2 szatyorért fizetek annyit. Egy 3 fogásos vasárnapi ebédre 15-20 ezer Ft-ot fizetek, és nem lazacot meg ehhez hasonlókat veszek,csak mondjuk egy krémleveshez valót, valamilyen hús körettel, savanyúval meg mondjuk desszertre túrógombóc.
ápr. 11. 19:46
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 100-120.000 között. Ketten vagyunk + néha hétvégén a lányomék kettesben eljönnek.
ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fejenként k.b. 70-E nagyjából rostdús étrenddel, de párom fehér pékárut is fogyaszt és többet is eszik.


35/F

ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!