Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jalapeñot tettem a pörköltbe,...

Jalapeñot tettem a pörköltbe, és a vendégek meg se ették. Jogosan haragudtak meg?

Figyelt kérdés

#Mexikó #paprika #Jalapeño
ápr. 22. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Minek bele alapból jalapeno...?
máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%
takarodjál már a kreténségeddel
máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a csípőset, de a jalapenonak szerintem baromi undorító, poshadt íze van, utálom még olyan ételekben is, amikhez illik. Na a magyaros pörkölt abszolút nem is ez a kategória, tehát duplán gáz. Na meg oltári tiszteletlenség a vendégeidnek olyan kaját kínálni, ami sok ember számára ehetetlen. Én kb az almás pitébe is borsot teszek meg megpistázom, de ha vendégeket várunk, alap, hogy megkérdezem, szeretik-e az erős dolgokat. Sőt, párom sem bírja őket, szóval legtöbbször csípős nélkül főzök és utólag rakom bele magamnak.
máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a fajta alapból nem illik bele de nem hiszem ezért haragudtak meg.

Hanem azért mert csípős volt és van aki nem bírja.

Csípösét mellé kell külön tálalni és aki akar tesz bele, mert van aki nem szereti vagy gyerek is van stb...

máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!