Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most komolyan, szerintetek a...

Most komolyan, szerintetek a mekis kaja ehető?

Figyelt kérdés
Bármi is az a cucc, az biztos, hogy nem étel! Nem értem, az emberek vakok? Tuti, hogy van valami abban a burgerben, de az biztos, hogy nem természetes. Szerintetek miért nem írják rá, hogy mi van benne? Hát azért mert beperelnék őket... A népet ezzel kell etetni? Jó, egyszer-kétszer betévedek a mekibe, de semmiképpen sem gyakran. Mindenki: "de a meki tök egészséges, nincs benne semmi más csak sali, husi és zsömle". Aha, fasza! És majd csodálkozik, hogy egyszercsak ételmérgezést kap! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem küldeni bizonyítékokat?
2014. febr. 19. 20:54
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Egy évben mondjuk egyszer, de attól is hányingerem lesz, de a benzinkutas kaját sem szeretem úgyhogy ez marad...
2014. febr. 21. 18:59
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne edd...Most komolyan kényszerít rá valaki, hogy egyed?
2014. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Senki se kötelez rá, ha annyira ez a gond, vihetsz magaddal kaját is és emg van oldva...
2014. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
91%
Jah. Csinálsz helyette egészséges házi hambit igazi húsból, nem húspépből, amiben ki tudja mi van, zöldségből, hambizsemlével. Azt is lehet kapni a legtöbb pékségben. Nálunk úgy szokott lenni, hogy a hambiban a cucc oda csúszik, ahol a zsemlében a buborék volt, így még meg is lehet normálisan enni. :D
2014. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sose kaptam még a mekiben ilyen csúnyán kinéző szétcsúszott kaját!

Szóval engem nem zavar, hogy a képen sokkal jobban néz ki mint a valóságban!

Sőt szerintem a valóságban is jól néznek ki ezek a gyorskaják!

Lényeg, hogy azt kapjam amit kérek és az legyen benne amit ígérnek, meg persze, hogy jó legyen az íze, azt kész!


És tessék itt egy teszt ami megdönti azt a nem romlik meg sohasem feltételezést!:


[link]

2014. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernél szerintem még simán az játszik be, akik szidják, hogy vagy nem tehetik meg és ezért már rögtön rossz, mint minden a magyar mentalitás szerint, tehát ha a szomszéd Ferrarit vesz akkor már szar lesz a Ferrari is. A másik indok pedig, hogy mert jajj a nagy multicégektől függünk, az Ő kajájukat esszük.


Erről annyit, hogy mindenkinek joga van azt tenni a saját pénzével amit akar, ha valaki azzal akar begyújtani, hát szíve joga. Ha valaki gyorsétteremre költi, tegye.

2014. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Bárki tud photoshoppolni......
2014. febr. 24. 18:36
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

O.o, na most bocs, hogy belekötök, de ha ezt Photoshopnak tartod akkor grat, bár akkor ha ebben kételkedsz, akkor mi bizonyítja azt, hogy amit régebben linkeltek, hogy nem romlik meg, hogy mindkét kép nem egy időben készült?

Bár aki úgy Photoshoppol ahogy azok a képek kinéznek, az már régen valami menő helyen dolgozni ilyen tudással és nem a gyorséttermekkel foglalkozna...

2014. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Láttad, hogy Velence befagyott? Photoshop... Ilyet bárki el tud készíteni. És elég furcsa, hogy a fotózott "étel" egyik fele penészes...
2014. febr. 25. 13:14
 40/45 A kérdező kommentje:
Hopp, most ovasom, hogy az első héten megrágták! Éppen ezért van az, hogy lebomlik, mivel az állat nyála természetes és az megposhadt rajta. És mondja, hogy az első héten nincs változás O.o Ha most betennék egy szelet rántotthúst a hűtőbe 3 nap múlva nem enném meg...
2014. febr. 25. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!