Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most komolyan, szerintetek a...

Most komolyan, szerintetek a mekis kaja ehető?

Figyelt kérdés
Bármi is az a cucc, az biztos, hogy nem étel! Nem értem, az emberek vakok? Tuti, hogy van valami abban a burgerben, de az biztos, hogy nem természetes. Szerintetek miért nem írják rá, hogy mi van benne? Hát azért mert beperelnék őket... A népet ezzel kell etetni? Jó, egyszer-kétszer betévedek a mekibe, de semmiképpen sem gyakran. Mindenki: "de a meki tök egészséges, nincs benne semmi más csak sali, husi és zsömle". Aha, fasza! És majd csodálkozik, hogy egyszercsak ételmérgezést kap! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem küldeni bizonyítékokat?
2014. febr. 19. 20:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
*hónapok után... hülye okostelefon :)
2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

nem akarom védeni őket, de ez az egyetlen egy gyorsétterem lánc, ami feltünteti az oldalán az összetevőket :)

mielőtt hülyeséget állítasz, legalább olvass utána

2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%
Hát, szerintem minden szempontból érdemes kerülni az ilyen kajákat, de nem a világvége, ha valaki ilyet eszik. Az, hogy kinek a szervezete mit bír genetika kérdése, így értelmetlen az egészséges 50 felettieknek példálózniuk a zsíros káposztájukkal.
2014. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

21:19

Csak mondom, hogy miket nem eszek: chips, disznóhús, marhahús (néha, ritkán), sültkrumpli, fehérkenyér, kristálycukor (helyette barnacukor)

Miket nem iszok: Coca cola, Fanta, Pepsi, Ice Tea, Schweps...

A napi menüm (általában): Reggel: egy narancs, ebéd: Zöldségleves, Csirkehús főtt rizzsel, salátával Uzsona: Fél alma, vacsora: Ronygyos kifli (cseres tejiós a legfinmabb), néha tészta

Szóval ilyenket eszem, ha erre voltál kíváncsi, és most lefikázhatod, hogy mennyire egészségtelen lehetek...

2014. febr. 19. 22:05
 15/45 anonim ***** válasza:
54%
Nem fikázza senki, egyszerűen a Te dolgod, hogy mit eszel... Te voltál az aki ki írta a kérdést a gyors kajákat szídva, szóval ez most nagy öngól volt.
2014. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
A másik kérdés, meg nem tudom mennyi idős vagy (neved alapján 13-ra tippellek ) vagy mit csinálsz tanulsz / dolgozol, de amiket felsoroltál ennivalókat, lehet pár embernek reggelire kevés lenne, nemhogy egy egész napra, szóval megint egy olyan dolog, hogy az étkezési szokásai mindenkinek a magánügye annyit, azt és úgy egyen ahogy szereti, nem ahogy más kitalálja, mert az szerinte a " legjobb ".
2014. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Öngól? Nem a kérdésre céloztam, hanem az egyik válaszolóra... És ő mondta, hogy az én étrendemben tudna párat mondani ami egészségtelen: Na tessék! Ebből mit nem kéne ennem?
2014. febr. 19. 22:19
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Amit időpontot megadtál én írtam, ezért nem is értettem, hogy érted..
2014. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azonos percben érkezett 2 válasz.
2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szántad..

Nos a tészta kábé annyira egészségtelen mint a mekis hamburger.

Arról nem is beszélve, hogy aki napi 8-12-16 órát dolgozik, fizikai munkát végez az egy naranccsal hamar szédülve esne össze..

Ja a rongyos kifli is annyira egészséges mint a hambizsömle..

Na ennyit a fikázásodról, hogy mi a jó kaja és mi nem.. Iskolás vagy, padban ülve, amikor azt hiszed attól leszel vékony, ha csak annyit eszel mint egy egér.. De lelked rajta. Te ezt eszed. Mások mást...Na és?? Miért nem foglalkozol továbbra is saját magaddal, és hagyod, hogy mások azt és annyit egyenek amit akarnak???

2014. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!