Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A lejárt sajttól lehet hasmené...

A lejárt sajttól lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
2-án járt le a sajt szavideje de én még tegnap is és ma is ettem belőle. Otthon győzködtek hogy egy ideig nincs baja, de három napja hasmenésem van. Nem nagyon, de azért zavaró. Okozhatja a lejárt sajt?
2014. aug. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Okozhatja. Nem volt fura íze? Gyakran eszel amúgy ilyen sajtot?
2014. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha egyébként hűtve volt, nemigen.
2014. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 napja járt le? Ha jól volt/van tárolva nem hiszem, hogy baja lenne. Én megeszem azokat a kajákat amik 1-2 napja jártak le, főleg hűtőből, de sose volt semmi bajom.

Lehet a Te gyomrod érzékenyebb.

2014. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt penészes, nem volt rossz íze és/vagy szaga, akkor nem attól van hasmenésed.
2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "lejárt" nem az jeleneti, hgy utána megromlik, hanem legfeljebb nem olyan finom íze lehet.
2014. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tegnap és ma ettél belőle, akkor nem a sajttól lehet három napja hasmenésed az biztos.
2014. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végig hűtőben volt, nincs furcsa íze/szaga.

Akkor lehet mással rontottam el a gyomromat.

Köszönöm a válaszokat!:)

2014. aug. 4. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A romlott sajtot nem biztos,hogy meg bírtad volna enni, olyan jellegzetes "sajtszaga" van.
2014. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!