Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Influenzás vagyok, nincs...

Influenzás vagyok, nincs étvágyam, és hasmenésem is van. Kisétálok a bolta, mert enni kéne valamit? Előbb volt halrudacska reklám, azt talán megenném.

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok, ami nem laktózos, és nem fog fájni a hasam tőle? Ötletek? 50/N.
2014. febr. 18. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hasmenésre elöször is vegyél ét csokit egyél 1-2 kockát belöle.

Sós fött burgonya ,és natur szelet.

2014. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hasmenés és étvágyhiány? főtt krumpli, tea, üres leves (egy tisztességes húslevest a legjobb), pirítós üresen (fokhagymával szerintem belefér). Húst, olajos panírt én a helyedben nem ennék...
2014. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a vége felé járok, ma pont egy hetes a náthám. A hasmenés tegnap volt utoljára, bár nem merem elkiabálni. Csokit sajnos nem merek enni a laktóz miatt.
2014. febr. 18. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan bármit, ha már meggyógyultál, de egyszerre keveset. Ha halak kívánsz, egyél halat. Azt sajnos nem tudom, van-e benne laktóz, de gondolom, ha laktózérzékeny vagy, ismered, melyiket eheted meg, melyiket nem.
2014. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na vettem. Saját márkás Spár panirozott tintahalrudak. 25 deka, és idáig kutattam az allergia táblázatban. Nem tartalmaz laktózt, csak glutént, az engem nem bánt. Most elfáradtam, nem is vagyok éhes. Majd később megcsinálom. Most fő egy kis rántott leves köménnyel, és fokhagymával. Jó szaga van.
2014. febr. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!