Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van húgyszaga egy-két...

Miért van húgyszaga egy-két olcsóbb virslinek?

Figyelt kérdés
Miközben íz szempontjából fogyasztható.

2014. szept. 22. 15:13
 1/8 The answer ***** válasza:
90%
A virsli (és egyéb szörnyűségek kicsiny) gyárában történő dolgoknál már csak az 51-es körzetben és Disneylandben folynak rejtélyesebb dolgok...
2014. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The answer ***** válasza:
90%
Máskülönben, szerinted miért volt akciós a teszkóban? Na ezért... :)
2014. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondta a főnök, hogy mossam le mert már nyálkás.Azt nem mondta, hogy mivel...

Ha másnapos vagyok, mndig büdöset pisilek. Bocsi

2014. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 The answer ***** válasza:
90%

"Azt mondta a főnök, hogy mossam le mert már nyálkás"


Ez milyen igaz! Van kellő élelmiszeripari tapasztalatom. És egyeseknek sejtésük nincs, miket esznek. Gusztustalan.

2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert a fene se tudja, hogy mit tesznek ezekbe az olcsó szarokba... ezért kell drágább virslit venni.
2014. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csomagoltak főleg büdösek a belenyomott tartósítótól még nyálkásak is. De ilyen a védőgázas is.Lemosva eltűnik a nyálka és a szag, de azért én inkább kerülöm ezeket.

Kimért jobb minőségű vásárlása a megoldás. (Frankfurti, Bécsi )pl.

2014. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azzal nagyjából tisztában vagyok hogy miféle förtelemből csinálják eme készítmények nagy részét, de ilyen szarral még életemben nem találkoztam.
2014. szept. 22. 21:45
 8/8 anonim válasza:

Én rendszeresen veszem a Füstli márkájú virsliket és soha nem tapasztaltam még ilyet.

Főzve és mikróban fölmelegítve is finom.

A "nyálka" meg teljesen normális elvégre tartósítani kell... Főzés/melegítés során lejön róla, de le is lehet mosni.

2014. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!