Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi idő kell a virslinek...

Mennyi idő kell a virslinek és a tojásnak, hogy megfőjön?

Figyelt kérdés
Még csak itt tartok:$
2009. nov. 14. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel forrt vízbe a virsli 2-4 perc, tojás 10 perc.
2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A virslinek forrástól, kb 4-5 perc!A tojásnak ha lágyan szereted akkor olyan 4-6 ha keményen akkor én 12 re szoktam hagyni!
2009. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Forrásban lévő vízbe bedobom a virslit és 3-4 perc alatt kész is van. Arra figylej, hogy ha műbeles, akkor azt a külső cuccot húzd le róla :)

Ha kemény tojást csinálok, akkor azt nem forrásban lévő vízbe szoktam tenni, mert úgy megreped általában, hanem csak beteszem a lábasba, ráengedem a vizet és úgy teszem fel. Forrástól számítva 10 percig hagyom főni, akkor leveszem, kiöntöm a vizet, öntök rá hideget, aztán pár perc múlva azt is kiöntöm, megint öntök rá hideget, és pár perc után már meg tudom fogni a tojást :)

2009. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöööm!:)
2009. nov. 15. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!