Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha valaki megvonja magátol a...

Ha valaki megvonja magátol a cukrot pár hónapra majd utána ujra elkezdi fogyasztani akkor létezik hogy rosszul reagál rá a szervezete esetleg méregként kezeli vagy pattanásos lesz? (Tini)

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 23:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy allergiás lesz rá?
2014. nov. 22. 23:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Tini?! Minek vonnád meg a cukrot? Arra szüksége van a szervezetnek. Nagy fogyókúrának úgy is hizás a vége. A természetet nem lehet megerőszakolni. Nagyon eltévedtek az emberek. Nézzd meg aki ezeknek a nagy fogyásoknak bedől, szinte mind elhizik.
2014. nov. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tolsz ki a szervezeteddel ha nem eszel cukrot, csinál magának abból, ami kéznél van. Ha meg arra allergiás leszel, szép temetést fognak rendezni neked.
2014. nov. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szokj le a hozzáadott cukrot tartalmazó táplálékokról, mert ha egyik pillanatról a másikra vonod meg a szervezetedtől a cukrot, az nagyon rossz hatással lesz rád.
2014. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye tisztában van a kedves lepontozó azzal, hogy ő a tudatlan hülye?
2014. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy melyik cukorról beszélsz. Én a finomított cukrot nem fogyasztottam pár hónapig és mikor újra ettem, hasmenésem lett és görcseim, azóta sem bírom úgy megenni, hogy ne legyek rosszul tőle.
2014. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Jezusom emberek ébresztő! Mi az h szüksége van a finomított feher cukorra a szervezetnek? Ezt milyen iskolában tanítják? Egyik legegeszsegtelenebb dolog, csak a nagy lobbi miatt nem ismerik be. A legjobban azzal teszel magadnak ha minek hamarabb elhagyod.
2014. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Márpedig lehet pontozni, nyilván nem kell a szervezetnek a finomított cukor s nem is jó neki.

S ahhoz mit szóltok, hogy a szénhidrát nem eszenciális tápanyag? :D Egyszerű biológiai tény pedig. (Én se lennék vidám szénhidrát nélkül, nagy zöldségrajongó vagyok, de a testem csinálna magának glükózt, ha nem kapna.)


Ami a kérdést illeti, nyilván van, aki rosszul reagál ilyenkor. Én speciel nem ilyen vagyok, de a túl sok szénhidráttól azért nyomottabb leszek s tudom, hogy másokat sokkal jobban megvisel ugyanez.

2014. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!