Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most mitől olyan nagy divat...

Most mitől olyan nagy divat az Oreo keksz?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy el van szállva tőle, meg orrba szájba ezt veszi. Komolyan mitől olyan nagy szám? Vagy mindenki csak azért vásárolja, mert más is?
2015. jún. 30. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

@11:04


Ne mond már hogy nem divat, mikor egy egyszerű kommersz termék és még is ezzel pózolgatnak a neten az emberek.

2015. jún. 30. 11:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"egy fecske nem csinal nyarat" ... ami jelen esetben ugy ertheto, hogy azert mert par idetlen ember akar Oreoval pozol a neten, attol az meg nem divat, maximum felkapott.

Attol felkapott, mert a mediakban nyomjak a reklamot. Ennyi. De az igazsaghoz hozza tartozik, hogy valojaban sokaknak nem is izlik. Masik ok lehet, hogy pontosan a reklam miatt leakciozzak es ezert sokan kiprobaljak, vagyis sokan megveszik ... aztan van akinek izlik, van akinek nem.

Semmi masrol nem szol ez a dolog, mint jol mutatja a reklamok erejet es hatasukat a fogyasztokra.


Toltott keksz mindig is volt es mindig is lesz. Amerikaban Oreo, a farnciaknal Makaron, nalunk Pilota. Nem kell racsodalkozni az eletre, nem olyan kulonleges dolog am ket kekszet osszeragasztani valami toltelekkel.

2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
53%
Annyira nem új én három éve ettem egyet igaz egy amerikai családnál de ők is itt vették Magyarországon. Kb egy éve lett annyira felkapott hogy már a suliautomatában is lehetett kapni. Azóta valóban eléggé felkapták. Szerintem is ez az amerikaiak másolása miatt van. Gondolom valaki most igy jó sok pénzt kihúz belőle, aztán majd ez is szépen lassan ellaposodik.
2015. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
mert "menő" lett. én tegnap vettem először a 4db-os csomagot. de azt a 4darabot is alig birtam megenni, annyira nem izlett a töltelék benne :/
2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
én imádom az oreót, eddig csak egyszer ettem, de nekem nagyon ízlik, még akkor is, ha csak egy sima csokis keksz.
2015. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nagy szám.

Az íze nulla!

Tudom, hogy minden ilyen kekszben van ízfokozó, tartósítószer, színezék stb..., de ebben a kekszben komolyan érződik, az a tipikus műanyag íz.

Ékes bizonyítéka ez a keksz annak, hogy a reklámoknak milyen hatása/ereje van az emberekre, hogy mennyire lehet befolyásolni a fogyasztókat, illetve mennyire meg lehet mondani a TV-n keresztül azt, hogy márpedig mi a jó és menő. :)

2015. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön az Oreo, sokkal jobban, mint a Pilóta. Shame on me, tudom!
2015. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!