Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most mitől olyan nagy divat...

Most mitől olyan nagy divat az Oreo keksz?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy el van szállva tőle, meg orrba szájba ezt veszi. Komolyan mitől olyan nagy szám? Vagy mindenki csak azért vásárolja, mert más is?
2015. jún. 30. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető, hogy van néhány ember, aki azért veszi, mert ízlik neki. A legtöbben viszont azért veszik, mert ez most itt viszonylag új termék, sokan mások is veszik, és egyszer mindent ki kell próbálni. Aztán ha nem ízlik nem veszik többet. És van néhány ember, akik akkor is veszik, mikor rájönnek, hogy ez nekik baromira nem ízlik, de hát a látszatra adni kell. Ők a divatmajmok.
2015. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Mivel általánosságba nem olvasom ezt a témakört, így nem is látom milyen kérdéseket írnak ki. Mellesleg csak azért érdekelt, mert egyre több embernél látom és húgom is erre van most bezsongva.
2015. jún. 30. 10:08
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
Új.
2015. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

eddig csak a vásárokban lehetett kapni, most a boltban is, nagy divat, a Milkának is van Oreós csokija

nem olyan rossz, olcsóbb mint a pilóta

szerintem a Pilóta finomabb egyébként

2015. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
79%
Nekem speciel nagyon nem ízlik, szerintem egy tök átlagos ízű keksz, semmi különleges, ennek ellenére a közösségi oldalakon kulináris élvezetnek van beállítva...A válasz a kérdésedre: ha édességet akarsz venni akkor most ez a "menő"(aka lehet vele pózolgatni instagramon) és valószínűleg ezért van agyon hypolva. Remélem kimerítő választ adtam :D
2015. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Én sem értem, mitől olyan nagy szám. A Pilóta nekem ezerszer finomabb :)
2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ízlik, én azért veszem.
2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem divat, csak mivel nyomjak a reklamjat, ezert talan jobban benne van a koztudatban.


OREO mar tobb mint 103.eves cucc ... ha valaha is divatot teremtett, akkor azt a nagyapaink idejeben tette.


Amugy szerintem az Oreo egyaltalan nem finom! Lehet, hogy egyesek szerint divatos ... akkor en nem kovetem a divatot, mert egyaltalan nem izlik.

2015. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Megkóstoltam de nekem annyira nem jön be. Sima csokis keksz. Akkor már tényleg inkább a pilóta :)
2015. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!