Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti megeszitek a boltban 400...

Ti megeszitek a boltban 400 Ft/kg-ért kapható parizert?

Figyelt kérdés

Éppen a legújabb tescós újságot lapozgattam és ezen kicsit megakadt a szemem. Az a gyanúm, hogy ebbe már a húsüzem végtermékét söprik bele. Ténylegesen húst alig tartalmazhat. Én már az 1200 Ft/kg áron adott szalámikkal is úgy vagyok, hogy az alsó kategóriát képviselik, de azokat még megveszem, mert vannak köztük finomak.

Ezt a 400 forintost még megkóstolni se merném.


Kutyának persze ideális lehet. :D


2015. dec. 28. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem vállalnám be én sem.Persze sajnos van, akinek korlátozzottak az anyagi lehetőségei, ez miatt kénytelen megvenni, de aki megteheti, az normális felvágottat vesz.
2015. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
*korlátozottak
2015. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
arra nekem nincs pénzem, én 300 ft-ost szoktam enni! Moldova szerint az ugy készül, hogy este összesöprik a vágohid udvarát :)
2015. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem valószínű, de nálam azért számít a látvány, esetleg a szag (ha mondjuk anyósnál van a hűtőben...). Tehát ha ránézésre szimpatikus, lehet hogy megkóstolnám, és ha az íze is jó, akkor megenném. De erre nem látok sok esélyt.
2015. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

"Az a gyanúm, hogy ebbe már a húsüzem végtermékét söprik bele."


Hidd el, a többibe is.

2015. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Rendszeresen. A Lidl-ben szoktam venni Baroni párizsi rudat 410 ft/kg. Most is van a hűtőben 3 kiló. Az ilyen 1600 ft/kg-os Pick meg Kaiser felvágottat nem az én pénztárcámhoz találták ki.
2015. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
A 3000 Ft/Kg áron lévő szalámit sem eszem meg. Nem hiányzik az életemből,hogy ilyen egészségtelen,agyonsózott,tartósított,kiábrándító dolgokat megegyem. A legfőbb ok az,hogy a vágóhídon vágnak olyan állatokat,amikért nekem a szívem szakad meg,és soha nem tudnám magamnak megbocsátani,ha megenném. A papírra azt írnak,amit akarnak.
2015. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Semmilyen parizert nem veszek, mert még a drágább "jobb fajták" is undorítóak.

:)

2015. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően ritkán eszek parizert de ha eszek akkor csak Picket.
2015. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Utoljára a szocializmusban ettem párizsit, az nagyon finom volt, azóta elég undorítóak készülnek.
2015. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!