Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti megeszitek a boltban 400...

Ti megeszitek a boltban 400 Ft/kg-ért kapható parizert?

Figyelt kérdés

Éppen a legújabb tescós újságot lapozgattam és ezen kicsit megakadt a szemem. Az a gyanúm, hogy ebbe már a húsüzem végtermékét söprik bele. Ténylegesen húst alig tartalmazhat. Én már az 1200 Ft/kg áron adott szalámikkal is úgy vagyok, hogy az alsó kategóriát képviselik, de azokat még megveszem, mert vannak köztük finomak.

Ezt a 400 forintost még megkóstolni se merném.


Kutyának persze ideális lehet. :D


2015. dec. 28. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Én meg a borsót sajnálom...
2015. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Mindenhol van 400 ft-os párizsi rúd, bár azt hiszem a párizsi nevet nem használhatják.Metro, Tesco, Lidl, Aldi, Spár... stb.

Az aldis baromfi rúd tényleg jóízű, jó állagú.

Miért ne vennék meg azok, akiknek csak erre telik ? Látod a tévében a mélyszegénységet, a sok szerencsétlen hajléktalant, azok még ennek is nagyon örülnének, ha legalább hetente kapnának egy rúddal.

2015. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezer éve nem eszem ilyesmit, illetve nem is, csak 22 :D Akkor lettem vega s bár azóta nem vagyok az, boltban nem veszek húst, maximum lazacot. Nem mintha házit vagy vadat gyakran ennék, de néha előfordul.

A szegénység nekem nem indok, én is kvázi nyomorgok, bár pont a hasamon s az egészségemen nem spórolok túlzottan (nem is jövök ki nullára egy hónapban, de még van pici megtakarításom s inkább a halál, mint ez alá menni), de normálisan és olcsón enni azért lehetséges. Inkább ennék sült káposztát (amúgy nagyon szeretem) pár ízes házi tojással, mint ipari hulladékot... Olcsó kalóriának pedig ott a zsír (részemről kókuszzsír) vagy a rizs vagy a hüvelyesek. Elég jól meg lehet lenni húsféle nélkül, bár valami állati darabot, ami nem kutyult izé, amibe azt raknak, amit nem szégyellnek, lehet szerezni olcsón is, levesnek még némi húsos csont is kiadós lehet... Bár nekem arra sincs szükségem, de biztos van, akinek igen.

2015. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Az 1000 forintos sajtot sem eszem meg, mondjuk azt tuti nem érdemes. A parízerek árához nem értek, ott a hallomás s a tudat, hogy nagyipari hús, ráadásul mixelve mindenfélével, az elég.
2015. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

Sosem vásároltam parizert és hasonlókat.


A családomnak csak jó minőségűt vagyok hajlandó vásárolni - bio, helyi terméket.

2015. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%

Nem eszem felvagotatt. Annal rosszabb nincs is.

Sajtbol is csak mozzarelat veszek ( nem a vizben azost) aminek 3000/kg-ja

2015. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam párizsit enni. Nem kell semmi gasztrosznob dologra gondolni, egyszerűen nem ízlik.
2015. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!