Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kaktuszfügét hogyan "kell"...

A kaktuszfügét hogyan "kell" megenni?

Figyelt kérdés
Vettem, mert kíváncsi voltam, a héját leszedtem, majd azzal szembesültem, hogy minden köbmiliméterre jut 4 mag...így gyakorlatilag ehetetlennek tituláltam, de azért adnék még neki esélyt. A magokat nem tudtam szétrágni, olyan kemények.
2016. okt. 28. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a nemkaktuszfügét. Annak mit csinálsz a magjával?
2016. okt. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: látom te tisztában vagy azzal, hogy mi az a kaktuszfüge


Kérdező: felveszel egy kesztyűt, meghámozod, és eszed. Én nem nagyon szeretem, mert bár az íze jó, de annyi mag van benne, hogy nem lehet élvezni, mert állandóan köpködni kell...

2016. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
En is igy jartam, szerintem kidobom, mert borzaszto.
2016. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a utolsó két választ. Az elsővel nem tudtam volna mit kezdeni :) Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy pucér kézzel pucoltam meg, nagyjából 3-4 helyen pitangpusztulatosan tud szúrni a kezem, de legalább így egy életre megtanultam a leckét. Szerintem esetemben is kuka lesz :(
2016. okt. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!