Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vannak furcsa ételkombinációid...

Vannak furcsa ételkombinációid, amiket csak te eszel úgy?

Figyelt kérdés
Pl majonézt földimogyoróval eszem,vagy tejet citrompótóval iszom stb,kíváncsi vagyok ti mit mivel szoktatok?

2016. nov. 14. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Paszuly leves uborkaval?vagy lekvaros kenyer soval?esetleg hagymaval?
2016. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Vajas lekváros kenyér, füstölt kolbásszal.

Forró krumplipüré, hideg kefirrel .

2016. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem tudom, mennyire furcsák, de azért leírom őket.


A lekváros kenyér nálam úgy néz ki, hogy vajjal, nutellával, és lekvárral is megkenem. Palacsintába is szoktam ilyet, csak abba azért vajat nem teszek.


Almát sajttal. Gerezdekre vágom az almát, a sajtot(nem trappistát, hanem valami karakteresebb félkemény sajtot) felszeletelem, és a szeleteket, a gerezdekre helyezem, így eszem. Időnként a natúr alma gerezdek mellé camember vagy brie sajtot eszem, ezek a sajtok egyesek számára önmagukban elég furák. És most finoman fogalmaztam.


Bizonyos ale-eket édes süteményekhez szoktam párosítani, ez sokaknak furcsa.


Illetve ittam már Kopi Luwak kávét, és ízlett, aki tudja, miről van szó, az érti, hogy a Kopi Luwak már önmagában nem egy szokványos kávé...

2016. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálam is a cukrozott-pörcös túrós csusza van. Így szoktam meg. Szeretem az édes-sós kombót.


Továbbá mániám a majonéz-torma összekutyulása és mindent azzal eszek, ami olyan kaja.

2016. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyszerre eszem cukorral és szalonnával a túrós tésztát.

Sokan furcsálják, hogy a lángost tejföl+sajt+ketchup-pal eszem, de nem értem miért. :D

2016. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
#9, sose hittem volna, hogy van rajtam kivul barki aki kakaos nokedlit eszik :DDD nekem egyertelmuen ez a legfurcsabb.
2016. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi #16. :D Nekem mindig azt mondja mindenki, hogy undorító kakaósan. :D
2016. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nutellás baconos kenyér:)
2016. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
valakinél olvastam is feljebb, hogy a férje a káposztás tésztás borssal-cukorral eszi. Hát én is.... bors nélkül nem jó, cukor nélkül megint csak nem ízlik, de a kettő együtt mennyei :)
2016. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kakaós nokedlisek! Próbáljátok meg kakaóval és sárgabarack lekvárral. Nagyon finom. :)


Én tejföllel eszem a húslevest. Meg úgy nagyjából mindent. De ezen szoktak megbotránkozni leginkább.

2016. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!