Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 5000 ft nektek hany orara/napr...

5000 ft nektek hany orara/napra eleg Budapesten, etkezes szempontjabol?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapanyagokról beszélünk és Te főzől, vagy étteremben, mekiben....?
2013. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen etkezo egysegben(bufe,bisztro,etterem,akarmi)
2013. nov. 17. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egész nap csak valahol eszek, és nem magam készítek kaját akkor ha nagyon meghúzom a gatyaszárat talán 3 napra elég. De lehet, hogy így éhesen fekszem le.
2013. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy napra. Reggelire péksüti valahonnan, délben egy 3 fogásos ebéd, akár egy olcsóbb menü (egy drágább helyen 3 fogásos ebéd alapból több 5 ezernél), illetve vacsira valami könnyű harapnivaló, pl. tapas, saláta. De szerintem 5 ezer szűkös egy napra, ha rendes kaját akarsz enni, nem pedig melegszendvics-hamburger-hotdog kombinációt.
2013. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Reggel: péksüti, kávé, gyümölcs - 500-800 Ft

Ebéd: menüs - 1200

Vacsi: girosz, bármi más melegétel - 1000 Ft


Én nem így étkezem, de ha minden nap kint kéne ennem, kb ez lenne a téma. Ez alapján szűkösen 2 napra. De ha jól akarnék lakni, akkor nem elég két napra.

2013. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szegénység van.. 5000-ből még a jövőhétre is marad.
2013. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem szemely szerint egy nap,de en nagyon valogatos vagyok,nagyon figyelek a minosegre.

Egyebkent ebedre talalsz pizzaszeletet 200 ftert, 3 fogasos menut 1000 ftert a kifozdekben, kinai kajaldaban oriasi az adag,es ott sem fizetsz 1000 ftnal tobbet, a fozelekfalo szinten olcso es meleg kaja. Igazabol rajtad mulik,mik az igenyeid. El lehet lenni 4 napig is,es elverheted fel nap alatt is.:)

2013. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egy ebédre
2013. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb. egy hétre van ennyi, de nagyon szűkös.

Reggelire egy-két nyers sárgarépát szoktam elrágcsálni (ma 158 grammot vettem, és 15 Ft volt).

Ebédre attól függően, hogy hol vagyok napközben, igyekszem megkeresni a legolcsóbb lehetőséget. Ez olyan 400,- Ft-tól (két kis pizzaszelet a Trio-ban) nagyon maximum 1.200,- Ft-ig (WestEnd kifőzde: egy rántott szelet savanyúsággal) terjedhet.

Vacsorára olyan 5-600 gramm mandarint szoktam enni.


Sajnos, amikor egy ebéd 1.200,- Ft, akkor az ötezer nem elég egy hétre. :(

2013. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!