Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyek legdivatosabb édességek?

Melyek legdivatosabb édességek?

Figyelt kérdés

Tudom, érdekesen hangzik a kérdés, de oka van. Egy hátrányos helyzetű, 14 éves lánynak állítunk össze egy desszertcsomagot (is), a jó bizonyítványáért. Ezért lenne fontos tudnom, hogy mi számít manapság menőnek? Milyen rágó, csoki, keksz, cukorka, egyéb nasi?

Mi az, amit reklámoznak, amit tipikusan esznek/ennének ebben a korosztályban? Gondolok itt pl. az Oreóra.

Sajnos a kislány nem kaphat gyakran ilyesmit, s akkor is a legolcsóbbat.


Köszönöm, ha segítesz!



2017. máj. 3. 10:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is: nagyon szép gesztus ez tőletek.

Igazából én sem nagyon tudok menő édességeket,de vannak rendelhető,előre összeállított csomagok. Van nemzetközi,Japán,Ázsiai. Annyi a gond velük,hogy eléggé borsos az áruk. Egyébként 3 méretben kaphatóak. Itt vannak az az oldalak nevei: Freedoom Japanese Market, Japan Funbox,Munch Pack. Hirtelen ennyi jutott eszembe,de ha még van,akkor leírom. Remélem tudtam segíteni. :D egyébként az epres oreo,a pringles chips,pez-es szőlőcukor elég trendi. :D

2017. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Valóban szép gesztus.Nem tudom milyen voltok vannak a közeletekben,de ha van Müller,érdemes szétnézni ott.Külföldről hozott édességek/rágcsák széles választékban vannak,és azok a legtöbb boltban itthon nem kaphatóak.Igaz nem az olcsó kategória,mi is csak ritkán vásárolunk ott.

Ha viszont olyat kerestek,ami szinte mindenhol kapható,akkor én a Kinder,Milka,Boci márkákat javaslom.Az előző által említett Pringles chips is jó ötlet,esetleg Haribo.

2017. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Twix, Raffaello, After Eight (a narancsos), Kinder ill. Milka csokik,Manner nápolyi, Haribo gumicukorkák, Pilóta keksz stb.


Ezek inkább már "örökzöldek", de a fiatalok (is) szeretik őket.

2017. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pringles szerintem is jó ötlet, esetleg még M&M.


Csokik közül a gyerekek körében szerintem a Milka a legnépszerűbb.

2017. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Milka Oreo a legnépszerűbb.
2017. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Toffifee,Milka,Kinder schoko bons
2017. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok.

Számos jó ötletet kaptam, a Pringles pl. eszembe sem jutott.

Köszönöm annak, aki a Müllert javasolta! El fogok menni.

2017. máj. 3. 15:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Toblerone svájci csoki, az is kerülhet a csomagba
2017. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Toblerone - ja, a hiányos... :D És az a szégyen, hogy itt, Svájcban is foghíjas... szegény Matterhorn :(


Egyébként szerintem mindennek örülni fog, de én nem édességet adnék, hanem más, értelmes dolgot. :)

2017. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9- es olvasd el a kérdést. A kislány édesség csomagot IS kap.
2017. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!