Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjeport ajánlanátok...

Melyik fehérjeport ajánlanátok? Blade Whey Mushletech 100% Premium Whey Protein Plus

Figyelt kérdés

Ezek jó fehérjék? Mi vált be nektek?

Lány vagyok es naponta futok.A fehérjebevitelem azonban nem valami sok,de próbálok úgy étkezni,de kiegészítésként gondolomtam a port.



2016. márc. 20. 11:35
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Jók a Muscletech proteinek, de van még 600 tápkieg cég és találsz olcsóbban is jót. Pl én évek óta MHN proteint veszek, néha biotech nitro pure whey és teljesen megfelelőek. Utóbbi mondjuk nem olcsó.
2016. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerulnek amiket te szoktál venni? Kb 3000g-os kiszerelesben?:)
2016. márc. 20. 11:51
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
MHN whey 9-10 ezer ft között van 3 kg.
2016. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi.most rendeltem is egy olyat ,remelem finom lesz.Milyen izesitesut szoktal te hasznalni?
2016. márc. 20. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos számodra az íz, akkor ne ezeket az olcsó fehérjéket vegyed. Mondjuk a csokisat nehéz elrontani, de a többi az olcsó tejsavókból mind okádék ízű. Napi szinten nem innék ilyet.

Blade az ízben is jó, szerintem legjobb ár/érték arányú protein jelenleg a piacon ha az íz is fontos.

2016. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Nekem a sima csokis ami nem annyira jön be az MHN-nél, de azért nem rossz. A vaníliás a legjobb vagy a fehércsokis eper.
2016. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csoki-kekszeset választottam.Most az új.Kivancsi leszek ra:)
2016. márc. 20. 19:55
 8/8 tap bela ***** válasza:

MHN 3kg-os whey fehérje 10.000Ft

+ 1.200Ft értékben edzés előtti n.o. fokozó ajándék

ingyenes a szállítás.

Szerintem ez minden tekintetben megfelelő.

2016. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!