Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milye furcsa etelparositasi...

Milye furcsa etelparositasi szokasaitok vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy megesztek oylan valamit valamivel (ket ossze nem passzolo etelt) , amire mas azt modnana, hogy fuj. :D

Pl nutella savanyu uborkaval



2017. nov. 21. 12:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

- édes bundás kenyér (só nélkül) (bár ez így nem is annyira párosítás)

- bundás kenyér ketchuppal

Egyszer próbálkoztam sós muffinnal is, de az nem ízlett.

A sós és édes dolgokat nem nagyon szoktam keverni, de pl. a házi ketchupba almát is teszünk, és nagyon finom, sokkal jobb, mint az üzleti.

Ha ital is számít, akkor tonic kis sóval (valójában édesebb lesz tőle, próbáljátok ki),

ittam már pezsgős teát is és a tejessel is bepróbálkoztam, de valószínűleg nem úgy csináltam, ahogyan az angolok, mert szörnyű volt az utóbbi.

Egyébként minden féléket össze szoktam keverni, nem tudom mi számít furcsának. Talán még egy kevésbé tipikus kombinációra példa:

tejfölös kenyér kolbásszal és mustárral, mellé valami zöldséget.

2018. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!