Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pizza King vagy Pizza Forte?

Pizza King vagy Pizza Forte?

Figyelt kérdés

Személy szerint csak negatív tapasztalatom van a pizza kinggel. Igénytelenség netovábbja.

A kiszolgálók legtöbbször nem tudnak normálisan kiszolgálni. Egyszer véletlen beesett a pénzem (50 ft) az üveg alá (Móriczon volt, ahol volt a pizzás asztál, azt oda (...))

de nem segítettek volna kivenni, ugyanis kézzel nem volt onnan kivehető... 150 forintom volt így. Nem szolgáltak ki.


A házhoz szállítást ismerősöm mondta (nem is egy) hogy nem tartják az időt, és a pizza hideg, ízetlen, minőségtelen, a pótsüti pedig... azt se tudják mi az.



A Pizza Forte pizzája szerintem nagyon jó, legjobb pizzázó budapesten. Nem csalódtam még, és ahhoz képest igencsak olcsó. Kedves emberek, minőségi termékek, és érkezett már tőlük ajándék üdítő is. Jó, egy szelet 300 nem 200 na és?

annyi belefér.

Az éttermeik és a házhoz szállítás is nagyon jó.

igazán jó alapanyagokat használnak.



Nos ezek a véleményeim, ettől függetlenül szeretném kérni a ti véleményeiteket is! :)



2018. febr. 19. 18:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
#10-es vagyok. Pizza Hut és a Vapiano pizzái, amik nekem bejöttek.
2018. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

A Pizza King íze undorító, az arculata is proli, szerintem Budapest legrosszabb pizzája.

A Fortét szeretem onnan rendelek mindig. Ha viszont az utcán vásárolok akkor általában PizzaMe-t veszek. Don pepe is jó.

2019. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!