Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szívesen eszitek a bolti...

Ti szívesen eszitek a bolti üzemi nevelt csirkéket?

2018. ápr. 18. 00:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Meg is kívántam a rántott csirkecombot, szerencse, hogy van a közelben Tesco még be tudok ugrani munka után, kösz a tippet kérdező!
2018. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%

" A magyar embernek erre van pénze" na hagyjuk már, hogy a magyar embernek mire van pénze...a cigi, alkohol, chips, kóla az jöhet de drágább,egészségesebb csirke isten ments.

Maradjunk annyiban,hogy a magyar embernek inkább erre van igénye.


Akinek valóban nem telik rá az egyáltalán nem is vesz csirkét!

2018. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Csipszes csirke, utána egy cigi kávéval. Mmm.
2018. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Lazy Lover ***** válasza:
57%
épp ezért nevelek saját részre
2018. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

Én is saját részre nevelem a csirkéket a kisszobában. A gyerekek azóta a lépcsőházbna alszanak, na de a csirkepaprikás, az rohadt finom, úgyhogy megéri.

Egy ideje gondolkozom a saját disznón is, de ahhoz nekünk is a lépcsőházba kéne költözni.

2018. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

A linket inkább nem nyitom meg, de én huszonpár éve nem eszem nagyüzemi állatokat (az első 8 évben semmilyen húst sem és most sem fordul elő minden hónapban).

A nagyüzemi tejtermékfogyasztásomat pedig igyekszem minimumon tartani s ha tudom, elhagyni.

Nem ismerőstől származó tojásról szó sem lehet, előbb tartok növényi napokat, minthogy ahhoz nyúljak (ez a tojásra alapozott étrendemben nagy váltás, de azért nem áldozat).


Nekem így optimális.


Fontos tényező az is, hogy a bolti húst totálisan ízetlennek éreztem egész életemben. A csirkét mondjuk nagy ívben kerülöm, esélytelen, hogy valaha is vegyek akár házit, de évi egyszer szuper házi csirke van egy rokonnál, abból eszem.

2018. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen, szivesen. Budapesti vagyok, nem fogok utazgatni videkre hazi csirkeert. A szupermarket kb 3 perc seta.
2018. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
Ez a futóbolond vidékicsirkésrokonos idióta rendszeresen felbukkam ilyen kérdéseknél, hihetetlen... :D :D :D
2018. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hihetelen, hogy az emberek többsége milyen szinten érzéketlen, és igénytelen arra, hogy mit töm a kis konzumidióta fejébe.

Szerintem mi gondolkodó emberek levonhatjuk a tanulságot a válaszokból.

2018. ápr. 19. 00:20
 20/27 A kérdező kommentje:

#7

De foglalkozok velük, mert miattuk van ez az eszméletlen kegyetlenkedés az állatokkal. Komolyan mint a középkorban. Szerencsére azért arra fele haladunk, hogy egyre szigorítják a dolgokat. Egyáltalán nem lenne baj hogy 2-3x annyiba kerulne (es ez lesz a jovo) a csirkehus, akinek nem lenne ra penze enne disznohust, vagy tartana csirket (ha olyan helyen el)

2018. ápr. 19. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!