Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szívesen eszitek a bolti...

Ti szívesen eszitek a bolti üzemi nevelt csirkéket?

2018. ápr. 18. 00:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, hol élsz, kérdező, de az embereket még saját maguk sem érdeklik sokszor, nemhogy az állatok, túlzott elvárásaid vannak. Szerintem is sokkoló, hogy mennyire inhumánus tud lenni a fajunk, de az élet pár évtizedei már enyhítettek ezen a sokkon, meglepetést nem okoz.


Biztos nem az ár a szempont, elvégre mindenféle vackokat uis vesznek az emberek, sokan pedig csirkemellet, aminél én jóval olcsóbban kapok ízes házi húst (speciel nyulat). Lehet, hogy nem talál az ember akárhol házit, de pont nagyvárásokban szerintem vannak ilyen helyek, hisz azért van rá kereslet, ha más miatt nem, saját magunk miatt (íz, egészségtudatosság). Csarnokokban, piacokon lehet azért házi húst venni (bár ha nem ismerem az eladót, engem ez még nem hat meg). Itt a faluban pont nincs piac, de a szomszéd falvakban sem, míg a megyeszékhely közepén van.


Persze házi felvágott attól még nem lesz, úgyhogy az erre mozduló embereknek ez sem megoldás. Főleg, ha olyan kényelmesek, hogy nem keresnek s mennek el párszáz méterrel arrébb, jó a sarki kisbolt is.


Ez van. Az emberek arra költenek iszonyú pénzeket, hogy a saját egészségüket rombolják, mit várunk tőlük?

2018. ápr. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem érdekel. Mamáéknál otthon házi csirke van, nálam a városában bolti. Ha agyon vernek se tudnám megmondani a különbséget. Én fűszerezem a húst, nem csak úgy magába eszem. Olyan íze van, amilyenre elkészítem.
2018. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Kegyetlenkedés az állatokkal?

És az nem zavar, hogy emberek százezrei dolgoznak egy marék rizsért keleti országokban pokoli embertelen körülmények között?

Gondolom akkor műszaki cikkeket sem vásárolsz semmilyet, mert azokat mind ilyen helyeken rakják össze. Gondolom mobiltelefon sincs, meg számítógéped, meg autód meg tévéd.

Mert ha van, akkor csak egy álszent hülyegyerek vagy és nem egy "gondolkozó ember".

2018. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
De van, es azok a kinai emberek legalabb kapnak egy marek rizst, ha nem vennem a telefont, akkor nem gyartanak, es azt a marek rizst se kapnak meg, es eheznenek. Es amugy is szabad akaratukbol dolgoznak ott. Nezd mar meg a videot hogy ertsd mirol beszelek
2018. ápr. 20. 20:07
 25/27 A kérdező kommentje:
A te erved akkor allna meg a helyet, ha kinaban ugy tenyeszenek a telefonosszerakasra az embereket, es rabszolgakent alkalmaznak. Ugyhogy alszent a jo kva neniked. De zabald csak a bolti antibiotikusom eres husu csirket, jo etvagyat
2018. ápr. 21. 11:58
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
Lesz még másnál is bolti csirke ma ebédre?
2018. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a bolti csirkét. Házit csak évente egyszer látok. Pont. Te kérdező meg iszonyatosan ostoba vagy ezzel a "ki tudja minek születünk újjá" meg a mindenki hülye aki nem úgy gondolja mint te. -Dumáiddal

A csirke vágóállat, sajnos ez van...

De a marék rizsért dolgozó kínai ugyanolyan ember mint te, csak rossz helyre született.

2018. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!