Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meg tudja e enni az ember a...

Nokedlithequeen kérdése:

Meg tudja e enni az ember a saját testét?

Figyelt kérdés
Van az a mítosz, hogy régen, azt hitték meghalt az ember, közben meg csak elájult, és eltemették, aztán azok felébredtek a koporsóban és megették a saját kezüket, annyira éhesek voltak. Szerintem ez nem lehetséges, mert hát elōbb fulladtak meg, meg amúgy is az emberben erōsebb az életösztön ennél.

#diéta #étkezés #koporsó #önhannibalizmus
2018. máj. 7. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember hamarabb hal szomjan, mint éhen. Azon kívül igen, ha kicsi a koporsó és föld van rajta, valószínűleg hamarabb fullad meg.
2018. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kétféle megközelítésben tudok válaszolni: 1/ az éhezés is tulajdonképpen biokémiailag a saját test megevése, 2/ vannak, akik próbálják megenni a saját hajszálaikat, ami végül a gyomrukban egy összegubancolódott hajcsomóként marad meg és hasonló rendellenesség, amikor valaki rágja a saját bőrét (pl. száj vagy körömágy körül).
2018. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a saját testrészeidet kezd ténylegesen enni, hosszabb éhezés szükséges; ha viszont koporsóban eltemetnek, akkor elég hamar megfulladsz, esetleg benyomódik a koporsótető, s agyonnyom a föld.
2018. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenről még nem hallottam, már élve eltemetetteknél, pedig Ráth-Végh rengeteg esetet összeszedett egyik könyvében. Marcangolták a karjukat kínjukban, az volt, de megenni??? Logikátlan is számomra, sokkal nagyobb problémáid vannak akkor, mint az éhség, amit hetekig is bírsz és akkor sem jut eszedbe megenni magadat, legfeljebb a halott társaidat. Normális ember különben sem csinál ilyen rémesen kontraproduktív dolgot, saját magad marcangolása JÓVAL fájdalmasabb, mint az éhség s ugye, ha megeszed a kezed, vesztesz egy csomó vért, kalóriában elég pocsékul fogsz állni s különben is. Ilyet az ember nem csinál.


Olyanról már hallottam, hogy valaki evett a saját péniszéből, mielőtt a vacsoratársa megölte és megette más részeit is. Zeneajánló: Rammstein: Mein Teil, érdekes kis dal, úgy tudom, ez az eset ihlette.


Nyilván volt már ember, aki megette a saját ujját vagy valami, de elég hülye ötlet. De miután voltak csoportok is, akik saját magukat kasztrálták s utalhatok Ráth-Végh Az emberi butaság c. művére (s az összes többire is, ami nekem van, mert mindegyikben vastagon emberi hülyeségek vannak)... Nincs az a vadbaromság, amire pár ember még nem gondolt s nem csinálta meg.

2018. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!