Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lekváros kenyér mennyire...

Lekváros kenyér mennyire egészségtelen? Illetve mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
Pl. sonkás, sajtos kenyérhez képest mennyivel rosszabb a vajas-lekváros?

2018. jún. 2. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon, az életedre tör ha nem figyelsz odA
2018. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A mérgesgombán kívül nincs olyan, hogy egészségtelen kaja. A sonkában, sajtban van fehérje is, laktatóbb is, kevesebb szelet kenyértől is jóllaksz, a lekvárban meg csak cukor meg némi rost. Nyilván hizlal a cukor, fogyókúrához ne edd.
2018. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Csak a kalóriatöbblet hizlal.


Nos, nekem a sonkás, sajtoshoz képest... Attól függ. Nekem a kenyér eleve rossz, de kis mennyiségben néha belefér. A saját, cukormentes lekvárom OK, mennyiség kérdése...


Nyilván ne lekváros kenyéren élj, de azért nem az ördögtől való, távolról sem. Az én egészségtudatosságomba lazán belefér olykor, saját készítésű kenyérrel és lekvárral.

2018. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Egészségtelen?

Kenyeret olyan 8000 éve eszik az emberiség, eddig probléma nélkül. A lekvár meg ugye főtt gyümölcs... nem tudok róla, hogy lenne egészségtelen összetevője, hacsak nem jó sok szalicillel lett elrakva. :)


Hogy mennyire hizlal... hát ez leginkább az életviteledtől függ.


Nekem mostanában mondjuk egy átlag vacsim, pl 5-6 szelet zsíros kenyér, füstölt kolbásszal megpakolva, és ezt lenyomtatom egy fél doboz fagyival.

2 hónap alatt 3 kilót fogytam.

Napi 14 óra fizikai munka mellett.

2018. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kenyeret olyan 8000 éve eszik az emberiség, eddig probléma nélkül"


Na jó, az utóbbi pár évtizedben a napi 20 óra tespedős életstílus mellett a mostani rommá finomított kenyerek okozhatnak problémát, de alapvetően értelem szerűen nem a kenyérrel van baj, szóval ezt így kijelenteni, hogy a kenyér alapból rossz , az így röviden, tömören, egy f-ság.

2018. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!