Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Naponta 6-7 szelet kenyér...

Naponta 6-7 szelet kenyér egészségtelen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mivel tömegnövelésben vagyok, és suliba szendvicset is viszek. Tehát reggel, suliba és este fele is szoktam enni, de kimondottan rozsosat vagy teljes kiörlésűt.(így van meg a napi ch, fehérje szb) Na és a lényeg, hogy nem egészségtelen ennyi kenyér?

2016. jan. 13. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Én fehér kenyérből eszek ennyit, szóval nyugi.
2016. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora szelet. Ha csak azt eszed, az nem jó mert egyoldalúan táplálkozol. Én olyan vollkorn toat kenyérből (1szelet 22g) szoktam annyit megenni egy nap de nem naponta. Egészségtelennek nem egészségtelen, csak eléggé egyoldalú.
2016. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Arra figyelj, hogy a makrók rendben legyenek! Akkor teljesen mindegy, ez miből tevődik össze.

Annyi, hogy legyen benne elég fehérje (akár csirkehús, akár jó minőségű sonka, főtt tojás, sajt), és zöldség. Úgy számolj, hogy egy étkezésre kb 20-30 gramm fehérje, lehetőleg 2-3 óránként, úgy elosztva, hogy meglegyen a napi 2 gr/ttkg.

2016. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!