Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mik azok az élelmiszerek amit...

Mik azok az élelmiszerek amit nem veszel meg soha a boltban, mert szerinted nagyon rossz íze van, vagy ártalmas esetleg az egészségre összetevők alapján?

Figyelt kérdés
Nem sok pénzem marad egy hónapban fizetés után,de akkor is vannak ilyenek nálam.Ha tehetem,nem veszem meg a legolcsóbb margarint 180Ft-os áron.Nem szeretem ezeket a mirelit cuccokat,baromfigolyó,és társai,csak vészeset esetén.Nem veszem meg a tasakos leveseket,meg a tésztás társait sem,meg a tasakos porokat.A nagyon olcsó tescos májkrémeket sem,nagyon rossz az íze.Ennyi jutott hirtelen eszembe.
2019. ápr. 2. 00:31
1 2
 11/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%

-Üditők (alapból sem ittam soha, inkább víz vagy natur tea)

-Parizerek, májkrémek, aszpikos hús (felvágottat otthon is tudok csinálni, ha mégis veszünk akkor sertés tarja, fekete erdei sonka, szalonna vagy társai és virslit is szoktunk enni)

- fehérkenyér, péksütik nagy része (ezt is otthon készítjük 1-2 kedvenc van, ha nagyon ritkán betévedek a lelőhelyre akkor bűnözök pl pekándiós táska juharsziruppal)

- ételizesítők/kockák/granulátumok (feleslegesek)

-édességek, nasik (pl tejszeletek, piskótás falatok)

-előre elkészített lasagne (na ez azért mert nem bírom az ízét)


Szóval többségében inkább a felesleges cuccokat nem vesszük meg, amit otthon is elő tudunk állítani vagy tényleg nincs rá szükség. Én pedig az íze miatt csak a csomagolt alutálcás lasagne-t utálom.

2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Mi mindent megveszünk a boltban, amire szükségünk van.
2019. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!