Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan koffeinmentes kávét ami cukormentes és valóban hasonlít az íze az igazi kávééra?

Figyelt kérdés

Cikóriát próbáltam de az nagyon nem ízlett.

Az is érdekelne hol szerezhető be és kb. milyen áron. Előre is köszi.



#Koffeinmenteskáve
2019. ápr. 9. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Kb minden nagyobb márkának van koffeinmentes verziója, egyikben sincs cukor, es a legtobb elelmiszerboltban kaphato
2019. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Néztem sparban, cbaban, primában. Egyikben sem volt csak cikória meg macikávé. Az előbbi fertelmes az utobbi cukrozott. Nem véletlenül tettem fel a kérdést.
2019. ápr. 9. 10:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nescafé Gold Decaff, Douwe Egberts Omnia Evening, Segafredeo DecaCream, Tchibo exclusive koffeinmentes - Tesco, Auchan, Rossmann
2019. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos üzleteket nem tudok mondani, pláne nem számodra könnyen elérhetőt, de ez az oldal talán abban segít, hogy lásd milyen kávék léteznek.

[link]


Egyébként a koffeinmentes kávé károsabb, mint a rendes.

Ha valaki többet iszik belőle, mint a koffeinesből, a nap végére kb. ugyanott van, mintha egy tisztességest inna.

De ez csak egy tényező.

2019. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
A Sparban biztosan lehet kapni, ha nem találod, kérj segítséget az eladótól, szívesen segítenek.
2019. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nescafe instant kávé, de nem csodálom, hogy nem találtál, mi sem, mostanában. Pedig több helyen is néztük, általában kínai üzletekben is van, de most ott se volt.
2019. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4. Miért lenne károsabb? A cikória kávé pl. Kifejezetten egészséges. Kár, hogy nem finom. 5. Ahol én lakom ott a sparban mint írtam csak cikória és macikávé van. A boltban dolgozók pedig nem kedvesek.

Szorongást okoz a koffein ezért nem akarok rendes kávét inni, de szeretem és hiányzik az íze reggel. Ennyi.

2019. ápr. 9. 16:57
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék ott a koffeinessel mint a koffeinmentessel? Nem értem. Hisz nincs benne koffein, így nincs élénkítő hatása.
2019. ápr. 9. 17:03
 10/19 A kérdező kommentje:
Egy kisboltban kaptam inka kávét. Nem mondom, hogy fantasztikus de klasszisokkal jobb mint a cikória. Amitől írtatok sok nem is koffeinmentes csak a fele cikória így kisebb a koffeintartalma. Annak nem sok értelme van.
2019. ápr. 10. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!