Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan koffeinmentes kávét ami cukormentes és valóban hasonlít az íze az igazi kávééra?

Figyelt kérdés

Cikóriát próbáltam de az nagyon nem ízlett.

Az is érdekelne hol szerezhető be és kb. milyen áron. Előre is köszi.



#Koffeinmenteskáve
2019. ápr. 9. 10:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

a 4. hozzászólásban 100% kávéból készült termékek vannak, semmivel sincs keverve.

Az Inka összetétele: 93% gabona (pörkölt árpa, -rozs), pörkölt cikória, -cukorrépa

2019. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na 100% ban koffeinmentes rendes kávét sehol nem árulnak.
2019. ápr. 11. 06:22
 13/19 anonim ***** válasza:
Állítólag az IKEA-nak van koffeinmentes rendes, főzős kávéja, de a honlapjukon nem találom.
2019. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem, mert olyan nem létezik. Egyik eljárás sem alkalmas 100%-ban eltüntetni a kávéból a koffeint. A maradék csak 1-3%.

Az Inka nem kávé, nulla százalék benne a kávé. A linkelt oldalon viszont 100%-ban kávéból álló termékek vannak, amelyekben 1-3! koffein azért maradt.

A kérdésedben lévő cukormentességet sem érti senki szerintem.

2019. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy pl. a Maci kávé első összetevője a doboza szerint a cukor. Meg a 2in1, 3in1 kávékban is van cukor.
2019. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de abban is nulla százalék a kávé. Úgy könnyű koffeinmentesnek lenni.
2019. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy miből van, csak kávé íze legyen. Mert kell valami reggeli meleg ital. A kakaóért meg teáért nem vagyok oda. Azért kell cukormentes mert nem fogyasztok olyan terméket amiben hozzáadott cukor van, mert hízlal és egészségtelen.
2019. ápr. 11. 13:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezted, hogy valami egészséges meleg reggeli italt tudunk-e ajánlani, hanem kifejezetten koffeinmentes kávéról írtál.
2019. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen. Mert nagyon szeretem a kávé ízét. Számomra ez volna a tökéletes reggeli ital, persze koffein nélkül.
2019. ápr. 12. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!