Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyros után nektek is szokott...

Gyros után nektek is szokott rossz lenni a gyomrotok?

Figyelt kérdés

Kb mindegy hol és milyen gyrost eszek, szinte mindig rossz a gyomrom utána. Mitől lehet? Szósz? Vagy valamelyik zöldség? Pl. Hagyma?


Furcsa, mert egyébként más ételektől nem szokott ilyen gond lenni, a gyrostol viszont mindig, nem tudom melyik összetevő okozhatja. Nektek is van ilyen?



2019. ápr. 15. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nincs, pedig érzékeny gyomrú vagyok a családommal együtt.

De csak otthon készített gyrost eszünk és azok sem porokból készülnek, hanem friss fűszerekkel és hozzávalókból.

Talán ez a titok.

2019. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt mar, mindketszer nem tul bizalomgerjeszto bodebol volt arulva a kaja, de nem volt mas opcio es az ehseg nagy ur.
2019. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen! Konkrétan azt hittem másnap megdöglök olyan szarul lettem tőle. Azóta nem is ettem gyrost. Elment a kedvem tőle.
2019. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ne a 450 forintos gyrososnál egyél...
2019. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Akkor is, ha otthon csinálod?

Sajnos a sarki gyrosok nem feltétlenül higiénikusan dolgoznak (tisztelet a kivételnek)

2019. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Pesten kb már 4-5 éve vagy több nem eszek gyrost. Egy rakás $zar lett úgy nagy általánosságban . Régen 5-600 ért akkorát adtak hogy alig bírtam betolni, és kb havonta 8-10-ez ettem. Éjjeli buli után szinte kötelező volt. Ma kb bezáratnám az összeset. Penzmosoda, nulla igényesség . Tudják hogy hozzászoktunk és hogy már nem kell odafigyelniük, hatóságok le vannak fizetve úgyhogy eladhatnak bármit.
2019. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek utolsó.. Pont tegnap vettem egyet, mert elfelejtettem elvinni munkába az ebédemet.

A mirelit krumpli zsíros volt és keményre száradt. A hús inas, rágós volt. A zöldség egyhangú (zacskós vágott saláta). Az öntet víz ízű, a sajt a legolcsóbb növényi szutyok. Mindezt 1600ft-èrt. Rohadtul nem adnak a minőségre a legtöbb helyen.

Én az utóbbi években otthon csinálom, 4 adagot általában, olcsóbb jóval és sokkal finomabb..

2019. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!