Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt nem rossz a...

Fogyókúra alatt nem rossz a gyomrotok?

Figyelt kérdés

Gondolom, ez főleg az elején van, de nekem délutánra-estére jó sok gyomorsavam lesz, ha kevesebbet eszek, azaz fogyózok, meg olyan diszkomfort érzés a gyomromban. Szedek savcsökkentőt, de ez nem mindig elég. 5ször eszem, normálisakat. (Sok zöldség, kevés szénhidrát, stb.)

Nektek van ilyen? Csak addig tart míg összehúzódik a gyomor, vagy valamit nem jól csinálhatok? Tapasztalt fogyózók és hasonló panaszokkal küzdők válaszait várom, köszi! Így még nehezebb a fogyó, mert ha ismét jó sokat eszem, elmúlik ez a gond:/ Én viszont fogyni szeretnék.



2018. jan. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nálam is így van. Talán fél év elteltével enyhült de még nem az igazi.
2018. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha rendszertelenül eszel időben és mennyiségben is ez akkor szokott lenni fogyókúra kezdeténél, viszont ez gyakori hisz nehéz átállni egészséges üzemmódra, de ha sikerül a gyomrotok is helyre áll sőtt a székelés, közérzet, fáradékonyság is nagyon sokat javúl (személyes tapasztalat )
2018. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Én is szedem este a savcsökkentőt. Étkezés előtt napi kétszer gasztrobont veszek be. Ez egy étrendkiegészítő a gyomorra. Illetve salvus vizet is iszom. Így elég normális a gyomrom. Ezt leszámítva tényleg pozitív a változás. Amúgy régen sok rossz mindenféle koplalós kihagyós diétát kipróbáltam és azért nem az igazi a gyomrom.

2018. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Én a mai napot a tegnap esti savcsökkentő mellett Rennie-vel bírtam ki- nem 1-2 tablettával.

Ez a Gastro bon eléggé drága, vajon más probiotikum nem lenne jó? Mondjuk, ha szuper, akkor megéri az árát. DM-be lehet kapni?

2018. jan. 3. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is. Azért, mert amikor eltervezem, hogy lefogyok minden falat rosszul esik. Rágörcsölök.
2018. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!