Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Megreccsen a hűtőben bármi,...

Megreccsen a hűtőben bármi, ha beteszek egy tál forró pudingot?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 18:14
1 2 3
 11/25 Laylah ***** válasza:
10.: kiteszi 5 percre a hidegbe, és le van hűtve annyira, hogy semmi gondot ne okozzon a hűtőbe tétel. A leves meg a nyár az más kérdés. Engem mondjuk nem zavar, ha a kamrában vagy akár a gáztűzhelyen átt a fazék leves akár estig, amíg ki nem hűl, baja nem lesz, ellenben hideg vízbe állítással csak egy csomó vizet pazarolsz el. Még egy pudingot nyáron oké vízbe állítani, de levest felesleges (kivéve, ha tejes, tejszínes, ami romlandó).
2019. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet, hogy a régi hűtők gyengébbek voltak, ezért mondja mindenki hogy nem bírja a meleget, legközelebb elolvasom a használati utasítást, sza le biztos nem olvad le, nagy mennyiséget nem teszek be, az anyagok benne ellenállóak, most így látom. Enyémben például 5 fokozat van, 2-3as között tartom, 4esbe már befagy az egész.
2019. dec. 4. 12:07
 13/25 Laylah ***** válasza:
60%

Ami biztosan történik, ha meleget teszel a hűtőbe:

- nő a hűtőben a hőmérséklet

- lecsapódik a gőz a hűtő hátulján, rosszabb esetben rá is fagy

2019. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#11: Részben igazad van, de:

- A hidegbe nem tudjuk kitenni még télen se, az emeleti ablakpárkány nem igazán alkalmas.

- A leves legtöbbször péntek este készül másnapra, és nem akarjuk egész este-éjszaka kint hagyni. Más is romlandó, pl. a húsleves.

- Eleve nem kell sok víz, mert a főzőedény sokat kiszorít. Ráadásul nem is vész kárba, ebben a felmelegedett vízben szoktunk főzés után öblíteni :-)

2019. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Langyosan már nyugodtan beteheted, semmi baja nem lesz a hűtőnek , sem a többi ételnek .
2020. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Azota sok tucat pudingot foztem. Kitapasztaltam. :D
2020. dec. 1. 00:26
 17/25 anonim ***** válasza:
Na ,ügyes vagy gratulálok !:D
2020. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez a kérdés már elavult :D de jó látni hogy itt vagy meg :D
2020. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Akkor minek irtál?? :DDD

Nem baj ha aktivizálódik a kérdésem olyan ez mint egy napló.

2020. dec. 2. 00:07
 20/25 A kérdező kommentje:
Koszi megvettem a letezo osszes izt pudingbol:D
2020. dec. 2. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!