Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen ételeket érdemes...

Milyen ételeket érdemes csinálni rossz minőségu mustárbol?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 16:29
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
nem dobjuk ki. virslihez eszem a jot
2020. máj. 18. 18:04
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, én virslis rolóba használnám fel.:)

leveles tésztát megkenném mustárral, feltekerném a virsliket és megsütném. Úgy szerintem ha nem közvetlen érzed a mustár ízt, hanem belesütöd, jó lehet :)

2020. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

#7: volt egy fillérb.có kolléganőm, aki a bepenészedett féldoboz tejfölt is megette, meg újraforralta a megbuggyant levest - mondván, nem szabad pazarolni. Aztán két-háromnapi f.sás jött utána... :D


Ugyanakkor naponta elszívott egy doboz cigit, azt soha nem tekintette pazarlásnak.


:)))

2020. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
:))) Azért nem ugyanaz ha valami romlott, vagy csak olcso, de eközben átmen egy minőségellenörzésen. Mint pl. a spar budget termékek. Egyébként nálam foditva volt, cikiznek mert nem omniát veszek hanem spar budget kávét, vagy ép mustárt stb. hogy az nem egészséges, majd rágyujt egy cigire.
2020. máj. 19. 09:30
 25/37 anonim ***** válasza:
51%

Élni és élni hagyni...


Ha neked a teszkógazdaságos-sparbudget minőség megfelelő, akkor edd azt!

Más meg a premium minőséget preferálja - na és...?


Nem is értem, mit kell ezen rugózni.

Mindenki a saját pénztárcájának és igényszintjének megfelelően vásárol. Ennyi.

2020. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
ennek es neki mégegyszer nem én rugoztam. hanem rajtam, de ostoba modon.
2020. máj. 19. 10:29
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
De nem értitek, hogy a minőségi eltérés nem abban nyilvánul meg, hogy egészséges-e vagy sem? Az s-budge musart is mi gyartjuk, fuszerekben tér csak el az univertol, kevesebb van benne. Egyik sem egészségtelen, csak mert olcsóbb.
2020. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
a romlott fogalmával keverik a sznobok.
2020. máj. 19. 12:06
 29/37 anonim ***** válasza:

22es vagyok,

én simán megeszem a noname mustárt akármivel ha ízlik, és sztem ennyi a történet :D ha ízlik nem tök mindegy mennyibe került? boltban kapható nem fogsz meghalni tőle mert fele annyiba került mint a globus.


Az már más tészta ha nem jó az íze, de szerintem még úgy is fel lehet használni, pl ahogy írtam is, sütőben lehet veszít az ízéből és csak egy aromát ad az ételnek.


Attól még mert valami drága nem biztos h a legjobb és legminőségibb. Valakinek lehet a 200 ft-os mustár jobban ízlik

2020. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
"lehet veszít az ízéből és csak egy aromát ad az ételnek" és van valamennyi tápértéke is amit értelmetlen lenne kidobni pustán azért mert direktben nem jo az ize. fuszer nélkul amugy is nagyon sok ételnek nem jo az ize.
2020. máj. 19. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!