Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen ételeket érdemes...

Milyen ételeket érdemes csinálni rossz minőségu mustárbol?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 16:29
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
akkor most mindet azért kéne megvenni, hogy kidobhassuk?
2020. máj. 19. 12:22
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megpróbálok felhasználni amég meg nem romlik. Még a zsemlét is kiszárítom és ledarálom zsemlemorzsának. És ez szerintem nem csak pénztárca kérdése.Felesleges pazarlás, ha te magad "újra tudnád hasznosítani" az adott élelmiszert, de inkább kidobod helyette.

Talán ezt kéne megértenie sok embernek... Persze itt zsemlékről meg mustárról beszélgetünk de ez manapság már nagytételben megy sok sok háztartásban, ami szerintem nem normális.

2020. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

évente ki tudja hány tonna élelmiszert dobnak ki. ennek hatalmas részét már azért mert a cimke szerint nem jo, miközben jo. de ha csak a cimke szerint is jot vesszuk, az is tul sok.


de igazábol ez nem csak az élelmiszerekel van igy, ez a fogyasztoi társadalom lényege, hogy vegyuk rá az embereket, hogy kidobjanak mindent mert hogy uj kell. klasszikus példa egyik ismerősőm kidobta a kicsi olcso moelhelikopterét mikor eltörött a talpa, s mikor mondtam, hogy kapni hozzá talpat s 2 csavarral kicserélhető, akkor értetlenul nézett rám.

2020. máj. 19. 12:51
 34/37 Cameroon ***** válasza:
100%
Húst pácold be vele. Karajt, combot, tarját és süsd meg
2020. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Juliusz48 ***** válasza:
51%
Szokás kérdése kinek mi a rossz minőség. Én pl szeretem a jó csípős mustárt, de sokszor átverés van a címkén. Ilyenkor keverek hozzá jó csípős tormát, és mindjárt helyre kerülnek az ízek.
2020. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Csípős mustár a nincs torma, az a tormás mustár. két különböző termék
2020. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Oké de itt a feljavitásrol van szo.
2020. máj. 30. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!